Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Roland Garros 2023

Atsakyti Sekti temą
ERDO rašė:

Apie ką aš ir kalbu, nors ir tėvas Armėnas tačiau gimė ir visa kita bla bla bla nebesikartosiu Rusijos tautos. Kodėl neatstovauja Armėnijos jei jau taip garbina? Ar jis bent žino kur ta Armėnija randasi? P.S Aišku aš čia jau su sarkazmu rašau, nes labai išsiplėtojome ne pagal temą. Kaip bebūtų žmogus kuris pasakė Rusas nesuklydo, vienaip ar kitaip jis Rusijai atstovaujantis tenisininkas 😉

Karenas Chačanovas - armėnų kilmės Rusijos tenisininkas.
Argi nesutinki?
O juk aš tik tai čia per kelis puslapius ir aiškinu - nieko daugiau. 😄
Rusijos tenisininkas, bet ne "ruskis".
Kaip ir Vitas Gerulaitis buvo JAV tenisininkas, bet ne "jankis", nes buvo lietuvių kilmės.

Ar tinka pagaliau tokios formuluotės ? 😉
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
ERDO rašė:

Beja apie retired. Pastebėjau kad mažesniuose turnyruose vos tik kažkas suskausta ar net nesuskausta o šiaip mato kad į žaidimą nebesugryš iškarto retirina. O va didžiuosiuose tokių kaip retired beveik nėra stengiasi užbaigti kad ir vos nemirštant korte, kad ir šiaip stovint atmušinėt sąmoningai į out ar panašiai. Klausimas kas čia per povandeninės srovės? Kodėl taip yra? Gal jie bapkių nebegauna ar taškų kad taip yra?

Dėl retired ne 100%, girdejau kažkur kai retirini negauni pinigų už tą mačą kurį retired darai, o kai grandslame pirame rate už sudalyvavymą gauni 70 000€ kaip pvz chalanger visas prizinis fondas toks būna tai niekas nenori retired imt.
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaunas rašė:

Karenas Chačanovas - armėnų kilmės Rusijos tenisininkas.
Argi nesutinki?
O juk aš tik tai čia per kelis puslapius ir aiškinu - nieko daugiau. 😄
Rusijos tenisininkas, bet ne "ruskis".
Kaip ir Vitas Gerulaitis buvo JAV tenisininkas, bet ne "jankis", nes buvo lietuvių kilmės.

Ar tinka pagaliau tokios formuluotės ? 😉

Nusibodot jau 😄
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
2
gedmis rašė:

Nusibodot jau 😄

Man irgi... 😄
Karenas - ne "ruskis". Ir baigiame. 😄
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaunas rašė:

Man irgi... 😄
Karenas - ne "ruskis". Ir baigiame. 😄

Tai tu lygink su airijos ar angllijos lietuviais ju vaikai, dar ypač, kai tik vienas iš tėvų lietuvis tiek ir težino apie tą Lietuvą, kad tokia yra ir kad mama iš ten, bet su seneliai jau nebesusišneka..
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Ka manot kachanov-djokocic? Aš kažkaip galvoju jei užsikabins kachanovas tai bus lygus mačas ir djoko teks pavargti, nes kolkas ka gero djoko parode consistensy, pozicijos užėmimas, bet nei atakuojentis tenisas nei ginybinis tikrai nera nerealus, galina ir išbėgioti ir pramušti, tik ar kachanovui galima
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
gedmis rašė:

Tai tu lygink su airijos ar angllijos lietuviais ju vaikai, dar ypač, kai tik vienas iš tėvų lietuvis tiek ir težino apie tą Lietuvą, kad tokia yra ir kad mama iš ten, bet su seneliai jau nebesusišneka..

Apie Airijos lietuvių vaikus nieko nežinau, todėl tyliu. 😐
O Karen Khachanov - ne "ruskis", todėl ir netyliu, kai jį "ruskiu" vadina. 😋
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Blemba tas odneris tai geras paskutini seta su šypsena atejo pakalt wineriuku 😄 rezultatas jam jau nesiskaičiavo 😄
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
gedmis rašė:

Blemba tas odneris tai geras paskutini seta su šypsena atejo pakalt wineriuku 😄 rezultatas jam jau nesiskaičiavo 😄

Viena setą gerai žaidė, bet po to jau be variantu, aišku nuo qualu žygiuoja, tai nuovargis duoda žinot, dar nelengva kova turėjo su foggiu, tai visumoje ir susideda toks rezultatas.
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 219 Tel.: LT
Cituoti
0
martyko rašė:

Viena setą gerai žaidė, bet po to jau be variantu, aišku nuo qualu žygiuoja, tai nuovargis duoda žinot, dar nelengva kova turėjo su foggiu, tai visumoje ir susideda toks rezultatas.

Bet jis jau tik kale iš jėgų ir tiek žinių, pirma serva counterina ant linijos iš jėgos 😄 game laimėt nesistenge 😄 galvoja nu ikalsiu pora geru turesiu ka papasakot draugam 😄D
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Ka šiandien, man atrodo
ruud - jerry over (abu gerai pasiema savo, gerai puola neatiduoda iniciatyvos)
Dimitrov-zverev over (premach manau kad jei dimitrovas susitvarkys su zverev pirmu padavimu gali laimet raliuose matau jo pranašumą, zverev nera geriausios formos)
Rune -1.5seto (crendulo jau pasedes tiek iš eiles lošt)
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
2
Šiandien išgirdau auksinę mintį apie gruntą ir pro žaidėjus.
Svarbiausia yra forhandas ant grunto. Visi kiti ginklai yra susilpninami dangos, aišku ir pats forhandas, bet užtat tu turi daugiau šansų mušt daugiau forhandų ir jei jis tikrai geras tu esi geras ant grunto.
Aišku judėjimas dar svarbu, bet va dabar klausau komentatoriai kalba apie jerry ir sako jo geriausia danga gruntas kodel jis aukstas turi gera serva turetu pavaryt ir ant zoles ir ant hardo sia vasara.. bet iš tikrųjų jis per lėtas anom dangom, forhandas jo main ginklas kaip ir dimitrovo cerundolo ruud tsitsipo alkaraz ir t t.
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
gedmis rašė:

Šiandien išgirdau auksinę mintį apie gruntą ir pro žaidėjus.
Svarbiausia yra forhandas ant grunto. Visi kiti ginklai yra susilpninami dangos, aišku ir pats forhandas, bet užtat tu turi daugiau šansų mušt daugiau forhandų ir jei jis tikrai geras tu esi geras ant grunto.
Aišku judėjimas dar svarbu, bet va dabar klausau komentatoriai kalba apie jerry ir sako jo geriausia danga gruntas kodel jis aukstas turi gera serva turetu pavaryt ir ant zoles ir ant hardo sia vasara.. bet iš tikrųjų jis per lėtas anom dangom, forhandas jo main ginklas kaip ir dimitrovo cerundolo ruud tsitsipo alkaraz ir t t.

Drisciau nesutikti. Forehandas mano nuomone yra geras ginklas ant tavo mineto hardo bei zoles, kadangi kamuolys soka zymiai greiciau. Gruntas kamuolio sokimo greiti zymiai sumazina. Paziurek kokie greiti taskai buna kai zaidzia ant zoles, pagrindiniai ginklai galingas servas ir uzbaigimas 1-2 smugiais. Beretini mano nuomone labiausiai atitinka zolininko vaidmeni, neveltui vadinamas plaktuku. Grunte noredamas musti forehanda daznai kamuoli turi apibegti, kadangi jis soke leciau ir turima laiko apibegimui.
Ir pabaigai grunto karalius Rafa ar jo pagrindinis ginklas forehandas?
Registravosi: 2010/05/06 Žinučių: 554 Padėkų: 31
Cituoti
0
Tai butent ant kitu dangu viskas greiciau ten gali ir su backhandu sukalt ar servu serv and vally o cia gali apibekt ir viska is forhando sukalt, ir jei jis geras juo nusikalama pergale.
Nadalis kairerankis ir kiek aš pamenu jis ankščiau nlb pasiūlydavo puolamojo teniso jo arkliukas ginyba čia aš kalbu apie puolimą
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Aisku kad galima nukalt pergale forehandu, galima ir servu nukalt pergale, galima ir varzovo neisprovokuotom klaidom nukalt pergale. Bet tu teigi, jog geriausias ginklas ant grunto yra forehandas. As vistiek nesutinku ir manau, kada geriausias ginklas tai judejimas(greitis, staigumas, krypties keitimas). Pats pasakei jog Rafa gynybinis zaidejas, tai jam tikrai forehandas nepadejo laimet tiek daug titulu ant grunto.
O ir siaip teniso macai nera laimimi vien atakuojant. Teniso laimetu/pralaimetu tasku net 66% sudaro klaidos.
Registravosi: 2010/05/06 Žinučių: 554 Padėkų: 31
Cituoti
0
Teisingai judejimas yra labai svarbu ir jei judejimas padėjo nadaliui būti visų laikų geriausiu grunto žaidėju tai kol kito nebus taip ir bus.
Bet aštuntfinalyje gal tik pora žaidėjų kurie negali pasigirti geru forhandu ir jie greičiausiai iškris tai verta pasidaryt išvadas
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaip manote pasiims jarry seta ar jau seda?
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1771 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Geriausia zaidejo savybe kuom galima nugalti varzova yra smegenys 😄
Registravosi: 2009/11/23 Žinučių: 1318 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
gedmis rašė:

Kaip manote pasiims jarry seta ar jau seda?

Viskas imanoma
Registravosi: 2009/11/23 Žinučių: 1318 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Nebesueis rango overis 😄
Registravosi: 2009/11/23 Žinučių: 1318 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
1