Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Roland Garros 2023

Atsakyti Sekti temą
martyko rašė:

Tai jeigu gimei toje šalyje, tai ir skaitaisi tos šalies piliečių. Kaip su zverev, skaitosi vokiečių, bet kalba rusiskai

Rusijos pilietis ir RUSAS - skirtingi dalykai.
Bent jau man tai - skirtingi.

Visi Čečėnijoje gyvenantys čečėnai yra Rusijos piliečiai, bet ne rusai. 😉
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
0
Na aš traktuoja kur gimęs.
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 220 Tel.: LT
Cituoti
0
martyko rašė:

Na aš traktuoja kur gimęs.

Tik nesakyk Rusijoje gimusiems ukrainiečiams, kad jie - "rusai". 😉
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaunas rašė:

Tik nesakyk Rusijoje gimusiems ukrainiečiams, kad jie - "rusai". 😉

Tai aš nesidomiu, kas ir kur gimęs, nes man tiesa sakant vienodai. O čia jau tu gali kaip nori save traktuoti, aš turiu gal kažkiek kraujo ruskiu pagal giminės medį, bet niekados gyvenime savęs nepatinciau su ta šalim prie bet kokių aplinkybių, gimiau ir augau Lietuvoje ir esu lietuvis. P. S geriau grįžtam prie teniso, nes čia visiškai ne į temą diskutuojam.
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 220 Tel.: LT
Cituoti
0
martyko rašė:

Tai aš nesidomiu, kas ir kur gimęs, nes man tiesa sakant vienodai. O čia jau tu gali kaip nori save traktuoti, aš turiu gal kažkiek kraujo ruskiu pagal giminės medį, bet niekados gyvenime savęs nepatinciau su ta šalim prie bet kokių aplinkybių, gimiau ir augau Lietuvoje ir esu lietuvis. P. S geriau grįžtam prie teniso, nes čia visiškai ne į temą diskutuojam.

O tai Sibire gimę ir augę Lietuvos tremtinių vaikai - rusai? 🙄

Žinau, kad diskusija ne į temą ir adminai ją veikiausiai ištrins, bet man tas vadinimas "ruseliais" visus kitataučius, kurie gimė ar gyvena Rusijoje, labai neskaniai atrodo... 😕

Tiek to... 😄
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaunas rašė:

O tai Sibire gimę ir augę Lietuvos tremtinių vaikai - rusai? 🙄

Žinau, kad diskusija ne į temą ir adminai ją veikiausiai ištrins, bet man tas vadinimas "ruseliais" visus kitataučius, kurie gimė ar gyvena Rusijoje, labai neskaniai atrodo... 😕

Tiek to... 😄

Aš nežinau jo originalios kilmės, kalbant apie khachanov, tiesiog matau, kad yra priskiriamas tai valstybei, o ką jis galvoja ir kuo save laiko, aš nežinau ir nesidomėjau. Ties šitą žinutė ir baigiu diskusija, nes nematau tikslo, svarbu teigiami rezultatai ir daugiau man nieko nereikia.
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 220 Tel.: LT
Cituoti
1
martyko rašė:

Aš nežinau jo originalios kilmės, kalbant apie khachanov, tiesiog matau, kad yra priskiriamas tai valstybei, o ką jis galvoja ir kuo save laiko, aš nežinau ir nesidomėjau. Ties šitą žinutė ir baigiu diskusija, nes nematau tikslo, svarbu teigiami rezultatai ir daugiau man nieko nereikia.

Aš tau pretenzijų ir neturiu. Tik Karen Khachanov - ne "ruselis".
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
0
Šiaip tai Rusas Karen Abgarovich Khachanov
Registravosi: 2020/02/01 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
1
ERDO rašė:

Šiaip tai Rusas Karen Abgarovich Khachanov

Man tai jis - ne rusas:
tėvas - armėnas, nuo 15 metų Karenas treniravosi Kroatijoje, po to - Ispanijoje, gyvena Dubajuje.

Gimė Maskvoje, turi Rusijos pilietybę, rungtyniauja už Rusijos komandą... Tai ir Arvydas Sabonis gimė Tarybų Sąjungoje, turėjo jos pilietybę, atstovavo TSRS rinktinei, bet nuo to jis rusu netapo. 😄
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
1
Kaunas rašė:

Man tai jis - ne rusas:
tėvas - armėnas, nuo 15 metų Karenas treniravosi Kroatijoje, po to - Ispanijoje, gyvena Dubajuje.

Gimė Maskvoje, turi Rusijos pilietybę, rungtyniauja už Rusijos komandą... Tai ir Arvydas Sabonis gimė Tarybų Sąjungoje, turėjo jos pilietybę, atstovavo TSRS rinktinei, bet nuo to jis rusu netapo. 😄

Netapo nes Lietuva atgavo nepriklausomybę ir priėmė Lietuvos pilietybę griuvus sovietų sąjungai. Karen Khachanov gimė Rusijoje ir priėmęs Rusijos pilietybę. Pirmuoju modeliu pilietybė grindžiama politiniu dalyvavimu, prisiimant piliečiams priklausančias teises ir pareigas. Antruoju – tai narystė valstybėje, arba pilietybė, siejama su tam tikrais bendrais individų bruožais: kilme, kultūra, religija. Šiuo atvėju jo kilmė, kultūra, realigija ir priklausymas siejasi su Rusija. Kaip ir paminėjai gyvenamoji vieta yra UAE tačiau jis nėra tos šalies pilietis jokie idealoginiai ryšiai jį nesieja su šia valstybe nei kalba nei kultūra nei realigija. Žmogus gali gyventi kad ir 20 metų kažkurioje valstybėje išmokti jos kalbą, kultūrą įgyti pagrindą prašyti tos valstybės pilietybę tačiau to nedaryti, save sieti su gimimo vieta jos idealogija ir paprasčiausiai pasilikti įgimtą pilietybę ir save sieti su šia tauta.
Registravosi: 2020/02/01 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
3
Mertens gera kosmonaute, veda savo padavima 0:40 ir per maziau, negu 20 sec. pralosia sausai vesdama game'a. 😄 double faultai kosminiai. 😄
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 220 Tel.: LT
Cituoti
0
Sonego imu kaip nugalėtoją, kažkaip per didelį kofą čia už jį duodą 5.6 mano akimis.
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 220 Tel.: LT
Cituoti
0
Musetti win?
Registravosi: 2013/07/20 Žinučių: 120
Cituoti
0
suppah rašė:

Musetti win?

Vargiai, nematau dideliu pranasumu, kuriais galetu istempti pries Karlito, nors pacio Karlito Rolande nestebejau, tai nebent kazka matet del ko galima butu statyti uz itala.
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 220 Tel.: LT
Cituoti
0
Sonego pasilaidojo isejima toliau sulyg 3 seto nuleidimu. Nebeuzteks jegu manau, pries Rublev jau vos ne vos issikrapste.
Registravosi: 2016/06/15 Žinučių: 57 Padėkų: 18
Cituoti
0
financier rašė:

Sonego pasilaidojo isejima toliau sulyg 3 seto nuleidimu. Nebeuzteks jegu manau, pries Rublev jau vos ne vos issikrapste.

Lygioje vietoje klysta, nebent per charakteri istemptu, bet kol kas pradzia apgailetina.
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 220 Tel.: LT
Cituoti
0
ERDO rašė:

Netapo nes Lietuva atgavo nepriklausomybę ir priėmė Lietuvos pilietybę griuvus sovietų sąjungai. Karen Khachanov gimė Rusijoje ir priėmęs Rusijos pilietybę. Pirmuoju modeliu pilietybė grindžiama politiniu dalyvavimu, prisiimant piliečiams priklausančias teises ir pareigas. Antruoju – tai narystė valstybėje, arba pilietybė, siejama su tam tikrais bendrais individų bruožais: kilme, kultūra, religija. Šiuo atvėju jo kilmė, kultūra, realigija ir priklausymas siejasi su Rusija. Kaip ir paminėjai gyvenamoji vieta yra UAE tačiau jis nėra tos šalies pilietis jokie idealoginiai ryšiai jį nesieja su šia valstybe nei kalba nei kultūra nei realigija. Žmogus gali gyventi kad ir 20 metų kažkurioje valstybėje išmokti jos kalbą, kultūrą įgyti pagrindą prašyti tos valstybės pilietybę tačiau to nedaryti, save sieti su gimimo vieta jos idealogija ir paprasčiausiai pasilikti įgimtą pilietybę ir save sieti su šia tauta.

Nu tu duodi. 😄
Aš juk ir nesakau, kad jis nėra Rusijos pilietis. Yra.
Bet pilietybė ir tautybė yra ne vienas ir tas pats.

Karen Khachanov - Rusijos tenisininkas, bet NE RUSŲ TAUTYBĖS tenisininkas, todėl - ne "ruselis".

O geriausia būtų paties Kareno paklausti, kokia jo tautybė. 😉
Jei bus proga, paklausiu. 😇
Nesutikau dar nė vieno, kurio tėvas būtų armėnas, o jis vadintų save rusu (kaip čia įprasta sakyti - "ruseliu").
Gal yra išimčių, bet armėniško kraujo turintys žmonės labai didžiuojasi savo tautybe.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
0
Sonego nuo trečio pradžios miręs jau.. matos bakas tuščias, gaila
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1779 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
gedmis rašė:

Sonego nuo trečio pradžios miręs jau.. matos bakas tuščias, gaila

Turejau cashoutint tiebreake 4-0 kai buvo bet uzgrydinau galvojau gal dar pasiims.. butu laimėjęs tą trečią būtų cashout ir už kachanov.. dabar underi teko imt ant lygių tik
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1779 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
O jau ir medical pereina
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1779 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0