Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Roland Garros 2023

Atsakyti Sekti temą
Roland Garros teniso turnyro tema. Diskusija apie statymus, naujienas ir veiksmą kortuose.

Oficialus puslapis: rolandgarros.com/en-us/

embeded-image

2022 metų nugalėtojai:

Vyrai: Rafael Nadal (Ispanija)

Moterys: Iga Swiatek (Lenkija)

Vyrų dvejetai: Marcelo Arévalo (El Salvadoras) / Jean-Julien Rojer (Nyderlandai)

Moterų dvejetai: Caroline Garcia / France Kristina Mladenovic (Prancūzija)

Roland Garros statymai statymai.com/tenisas/roland-garros/
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6261 Tel.: LT
Cituoti
1
Siandien bandau eiti su
Moreno Alboran +3.5 @1.89
Dimitrov @2.5
Blinkova @2
Nakashima @2.3
Burel@ 2.63

Pirmas statymas manau labai aiskus aptartas jau po kolegu prognozemis, kadangi rusas betkokiu atveju jau dalyvaus RG.
Is kitu 4 underdogu tikiuosi lygiavertes kovos, kadangi, daug maz lygiai vienodi, o dar ant nosies RG tad ausktesni reitinga turintys zaidejai gali mintimis jau buti Paryziuje.
Registravosi: 2010/05/06 Žinučių: 558 Padėkų: 31
Cituoti
0
Jose rašė:

Siandien bandau eiti su
Moreno Alboran +3.5 @1.89
Dimitrov @2.5
Blinkova @2
Nakashima @2.3
Burel@ 2.63

Pirmas statymas manau labai aiskus aptartas jau po kolegu prognozemis, kadangi rusas betkokiu atveju jau dalyvaus RG.
Is kitu 4 underdogu tikiuosi lygiavertes kovos, kadangi, daug maz lygiai vienodi, o dar ant nosies RG tad ausktesni reitinga turintys zaidejai gali mintimis jau buti Paryziuje.

Kad nerasyt kiekvienai prognozei atskirai, tai Karatsev neturi garantuotos vietos turnyre, pralaimejimo atveju jis bus metamas i burtus ir tikimybe 60% kad jis laimes juos, bet jam motyvacijos neturetu trukt
Registravosi: 2009/03/06 Žinučių: 37
Cituoti
0
FMB rašė:

Kad nerasyt kiekvienai prognozei atskirai, tai Karatsev neturi garantuotos vietos turnyre, pralaimejimo atveju jis bus metamas i burtus ir tikimybe 60% kad jis laimes juos, bet jam motyvacijos neturetu trukt

Kas čia per nauja sistema? gal kurnors yra aprašyta?
Registravosi: 2020/02/01 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
1
ERDO rašė:

Kas čia per nauja sistema? gal kurnors yra aprašyta?

Grandslamuose burtai traukiami is 4 zmoniu ir patenka 2LL, siuo atveju buvo viena vieta daugiau, nes daugiau zmoniu pries turnyra pasitrauke. Tai siuo atveju buvo 3 LL vietos bet i krepseli dedami dar + 2 zmones. Hanfmann, Stricker, Bagnis, Rodionov ir Diaz Acosta, kazkurie 3 pateks. Jeigu netycia atsiras daugiau vietu, tai atitinkamai pateks eiles tvarka sekantys pagal reitinga, kurie nelaimes loterijos.

Twitteri seku si accounta:

twitter.com/EntryLists/status/1661741531445993474

Galit sekti kas pasitraukia, kas sekantis sarase ir pan.
Registravosi: 2009/03/06 Žinučių: 37
Cituoti
2
Kai teniso sezonas - pačiame įkarštyje, o čia lankosi daug šios sporto šakos žinovų, tai, sakau, galėtumėte kasdien po kokį dublį patikimesnių įvykių pasiūlyti tiems, kurie nuo teniso yra kiek toliau, nei jūs.

Arba kokį kolektyvinį tapetuką iš PATIKIMŲ įvykių sulipdytumėte. Būtų tikrai įdomiau teniso batalijas stebėti su lažybų kortele rankose.
Kaip manote ? 😎

Va, šiandien jau praėjo dublis A. Pavlyuchenkova + K. Day su koef. 1,36 X 1,22 = 1,66 😉
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
7
Kaunas rašė:

Kai teniso sezonas - pačiame įkarštyje, o čia lankosi daug šios sporto šakos žinovų, tai, sakau, galėtumėte kasdien po kokį dublį patikimesnių įvykių pasiūlyti tiems, kurie nuo teniso yra kiek toliau, nei jūs.

Arba kokį kolektyvinį tapetuką iš PATIKIMŲ įvykių sulipdytumėte. Būtų tikrai įdomiau teniso batalijas stebėti su lažybų kortele rankose.
Kaip manote ? 😎

Va, šiandien jau praėjo dublis A. Pavlyuchenkova + K. Day su koef. 1,36 X 1,22 = 1,66 😉

Kaunas atrodo nenaujokas, bet turetum jau suprast kad mazi kofai(aka patikimi) yra naujoko taktika, kuri nepasiteisinus. As kaip labai senai statantis ant sios sporto sakos galiu pasakyt pamirsk tokius ivykius su tokiais kofais ypac tenise, tenisas yra long run "zaidimas" ieskai value su gerais kofais, o ne sprintas kur ieskai mazu kofu, jei nenori begt maratono pamirsk tenisa.
Registravosi: 2019/05/29 Žinučių: 163 Padėkų: 28
Cituoti
1
belekoo rašė:

Kaunas atrodo nenaujokas, bet turetum jau suprast kad mazi kofai(aka patikimi) yra naujoko taktika, kuri nepasiteisinus. As kaip labai senai statantis ant sios sporto sakos galiu pasakyt pamirsk tokius ivykius su tokiais kofais ypac tenise, tenisas yra long run "zaidimas" ieskai value su gerais kofais, o ne sprintas kur ieskai mazu kofu, jei nenori begt maratono pamirsk tenisa.

Aš puikiai suprantu, ką tu nori pasakyti. 😉
Nei sprinto, nei maratono tenise bėgti aš nenoriu. Noriu, turėdamas laisvo laiko, užmesti kelis eurus ir, patogiai įsitaisęs, užsikėlęs kojas ant stalo, pasižiūrėti kokį teniso mačą be įtampos, t.y., su didele tikimybe, kad mano palaikomas tenisininkas laimės ir suteiks man teigiamų emocijų. 😇

Dabar prisiminiau: neseniai virš manęs, kitame aukšte, nuomojosi butą trys jaunuoliai. Jie visada, kai tik būdavo namie, klykdavo ne savais balsais ir neįtikėtinai keikdavosi visa gerkle. Ilgai galvojau, ką jie ten galėtų veikti, jei ir vėlyvus vakarus, ir savaitgalius praleidžia šitaip isteriškai rėkdami arba juokdamiesi. Kartą mane aplankė mintis, kad veikiausiai jie statydavo už teniso varžybas ir stebėdavo transliacijas gyvai. 😄
Tai va, tokių statymų ir tokių "emocijų" man nereikia. 😐
Jeigu pastatau kada už tenisą, tai imu, mano akimis, patikimesnį įvykį ir mėgaujuosi žaidimu. Kartais tenka pasijaudinti, bet dažniausiai mano pasirinktas įvykis praeina.

Beje, esu dėkingas tau už prognozę Timofey Skatov - Gabriel Diallo:
statymai.com/prognozes/7...ey-skatov-gabriel-diallo

Siūlei imti minusinę forą, o man užteko paimti ir paprastą pergalę su koef. 1,47 - ir jaudulio mažiau, ir didesnė tikimybė neprarasti motyvacijos žiūrėti mačą, pralaimėjus pirmąjį setą.

Kiekvienam - savo. 😉
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
3
Ok jei tik pramogai tai supratau 😁 as parasiau kas yra pelningiausia lazinantis rimtai ilgu laikotarpiu(bet velgi cia reikia turet tam patirties) . O "pramogaujant" statyti uz underdoga smagiau ar sunkesni ivyki nei ziuret kaip kas ka triuskina😁 bet cia kiekienam savo.

Tenisas realiai susideda is vieno zmogaus "komandos" tai jis gali but labai nestabilus nepriklausomai nuo kofo, tai tikrai nesi apsaugotas nuo blogu emociju paemes "patikima" ivyki.

Pvz siandien Alcaraz turetu laimet 3-0 uz ji kofas 1,32, tikimybe labai didele kad praeis, bet gali but nemazai nervu, nes neaisku kaip bus nusiteikes ar nores triuskint ar ne
Registravosi: 2019/05/29 Žinučių: 163 Padėkų: 28
Cituoti
2
Coboli cia gerai paskutiniam sete pavaike Alcaraza
Registravosi: 2019/05/29 Žinučių: 163 Padėkų: 28
Cituoti
0
Dėl įdomumo paskaičiavau, koks rezultatas gautųsi, jei būtume tiesiog "aklai" statę už visus French Open pirmosios dienos mačų favoritus (pagal koeficientus, kurie nurodyti flashscore). Jei koeficietai už abu mačo varžovus būdavo vienodi, tokį mačą atmesdavau - jo neskaičiuodavau.

Taigi, statant už vyrų mačų favoritus (po 10 unitų mačui), pliusas būtų buvęs apie + 25,00.
Statant analogiškai už moterų tenisą, pliusas būtų buvęs maždaug + 35,00.
Koks būtų buvęs minusas, jei būtume ėmę mačų autsaiderius, neskaičiavau, bet jis, manau, susidarytų gana apčiuopiamas.

Žinoma, tai - tik pirmoji turnyro diena, labai trumpa distancija ir t.t. Bet pamąstyti vis tiek yra apie ką. 😉
O būtent - nepervertinkite tų "value" tenise. Jei nors kiek daugiau išmanyčiau šią sporto šaką, tikrai rasčiau už ką joje statyti ir be "value". Deja, neturiu laiko domėtis dar ir tenisu. Juolab, kad tenisininkų - šimtai, jų mačai trunka gana ilgai, o dažnai besikeičianti situacija kortuose atima per daug emocijų (jeigu mačus stebi gyvai). 😉
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
1
Man Grand Slams patinka setu over 3,5 dublius det,gaunasi kof apie 2,3-2,6 ,o tikimybe kad seta belenkas gali prasileis kai iki 3 zaidzia,didele.Tai vakar is 3 laimeti du,Cecinnato nepaeme savo😔
Siandien einu su
Emil-Barrere,Monteiro-Hanfman 2,49 kof
Gaston-Molcan,Bublik-Zappieri 2,29 kof
Perricard-Olivieri,Vavassori-Kecmanis 2,29 kof
Tokius 3 dublius,over 3,5 seto
Registravosi: 2016/11/09 Žinučių: 88 Padėkų: 10
Cituoti
3
belekoo rašė:

Kaunas atrodo nenaujokas, bet turetum jau suprast kad mazi kofai(aka patikimi) yra naujoko taktika, kuri nepasiteisinus. As kaip labai senai statantis ant sios sporto sakos galiu pasakyt pamirsk tokius ivykius su tokiais kofais ypac tenise, tenisas yra long run "zaidimas" ieskai value su gerais kofais, o ne sprintas kur ieskai mazu kofu, jei nenori begt maratono pamirsk tenisa.

embeded-image
Registravosi: 2017/08/05 Žinučių: 74 Padėkų: 18
Cituoti
12
Oho, operatyviai tu čia pateikei informaciją! 😎
Dėkoju, labai įdomu.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
0
Man tai daugiau pastaruoju metu dogu laiminciu, negu praejusi desimeti ir tas itakoja, kad dabartine karta per daug skysta, lygint su senesnio kirpymo zmonemis, kurie turejo visai kitoki mentala, daugiau uzsigrudine ir buvo gerokai stabilesni, o dabartine karta kartais nesupratamai pralosia dogams, neturi tokio stabilumo ir kt.
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 220 Tel.: LT
Cituoti
3
martyko rašė:

Man tai daugiau pastaruoju metu dogu laiminciu, negu praejusi desimeti ir tas itakoja, kad dabartine karta per daug skysta, lygint su senesnio kirpymo zmonemis, kurie turejo visai kitoki mentala, daugiau uzsigrudine ir buvo gerokai stabilesni, o dabartine karta kartais nesupratamai pralosia dogams, neturi tokio stabilumo ir kt.

Dabartinei kartai yra lengviau pasiekiami pinigai bei malonumai, o sunkumų galima lengviau išvengti...
Šiltnamio sąlygomis neužsigrūdinsi. 😉
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 954 Tel.: LT
Cituoti
0
Turnyro choke medvedev 😁
Registravosi: 2019/05/29 Žinučių: 163 Padėkų: 28
Cituoti
0
Šiandien neblogai underdogai siaučia, ypac moterų tenise. 😄
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 220 Tel.: LT
Cituoti
0
Šiandien neblogai underdogai siaučia, ypac moterų tenise. 😄
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 220 Tel.: LT
Cituoti
1
martyko rašė:

Šiandien neblogai underdogai siaučia, ypac moterų tenise. 😄

Na labai keistoka diena bet nieko visada tokiu dienu buna ir bus
Registravosi: 2019/05/29 Žinučių: 163 Padėkų: 28
Cituoti
0