Dallas žaidžia labai apgailėtinai.. Šiandien pralaimėjo Minesotoj, o jau ryt lauks kol kas dar nepraleimėję Thunder. Oklahoma lygoj viena geriausiai puolančių komandų, na o Dallasas kol kas gali pasgirit kiaura gynyba ir niekuo neišsiskiriančiu puolimu. Taip pat Dallasio amžaiaus vidurkis yra toks, jog žaist antras rungtynes iš eilės, o dabar ir su viena geriausių lygos komandų bus labai sunku. Žiūrint į abiejų komandų sportinę formą manau Oklahoma didėlių problemų neturės, sėkmės.
- Balsų: 44
Komentarai (3)