Nu ką, prieš pat šių komandų akistatą \"Žalgirį\" palieka pagrindinis įžaidėjas Jabberas. Žinia netikėta tiek Kauno klubui, tiek svečiams. Vidury sezono vargu ar įmanoma rasti stiprų, eurolygai tinkantį PG, juo labiau, kai iki rungtynių liko viena diena. Aišku tik viena, kad 20min, kurias vidutiniškai atžaisdavo Jabberas bus padalintos. Vertinant rungtynių svarbą, nemanau, kad labai jau daug laiko gaus Juškevičius. Šiuo atveju mąstant logiškai tą laiką turėtų pasidalinti Lafayette\'as bei, ko gero, įžaidėjo pozicijoj save išmėginsiantis popas. Todėl Lafos laikas turėtų išaugti bent 5-10min, kas be abejo leis jam daugiau pasireikšti. Iki Jabbero išvykimo Oliveris rinko po 7,5 taško atlikdamas atlikdamas vidutiniškai po 7 metimus + kelios baudos. Žinant tai, kad šis žaidėjas individualiai yra tikrai stiprus bei nebijantis imtis lyderio vaidmens, manau, kad savo proga jis išnaudos ir permes tuos 9 taškelius 😁
- Balsų: 71
Komentarai (2)