Kokie tragiški \"Lakers\' rezultatai puikiai žino visi. Komandos mikroklimatas prastas, žaidėjai nepatenkinti jiem suteikiamais vaidmenimis, pasitikėjimas savo jėgom kritęs. Imu Howardo underį, nes pastaruoju metu jo rezultatai yra labai suprastėję. Paskutinėse rungtynėse atitinkamai metė 2, 8, 5. Šį mėnėsį renka po 13.7 taško. Taip pat atsižvelgiu į žaidėjo moralę, kuri pas Howard\'ą ko gero smukus labiausiai visoje komandoje. Kamuolių negauna, o iniciatyvos pats imtis nesiryžta, nes aiškiai matos, kad bijo Kobes. Žodžiu, Howardas nebe tas monstras, kur buvo ankscičiau, dabar jis tėra pasyvus rungtynių stebėtojas ir nemanau, kad šiandien kažkas kardinaliai pasikeis.
- Balsų: 22
Komentarai (0)