Statymas kad jei Honefoss laimes vienu ivarciu , pinigai bus grazinti . Mano nuomone Honefoss yra kur kas stipresni uz Asker ekipa , taciau kas jau kas , bet Asker , moka zaisti namuose ir tai vercia mane rizikuoti cia labiau , nes manau jog jei laimes Honefoss tai laimes ne vienu ivarciu , o jei nelaimes tai isvis nelaimes.
Sezonas jau i pabaiga ir , abi komandos siekia skirtingu tikslu : Honefoss pakilt i auksciausia lyga , o Asker - neiskristi . Taip kad negalima sakyti jog vien Honefoss cia reikalinga pergale ,o kai taip buna ,prasideda ivairios klaidos , bet ir Asker tikrai netupes gynyboj . Tai va, cia numanau gali buti daug ivarciu ir tikiuosi , dauguma ju skries i Asker vartus .
- Balsų: 13
Komentarai (1)