Visi siandien uz Zagreba , as busiu su Ajax . Ziuresim kas gausis . Taip ,turi traumu nemazai Ajaxas bet tai argi tie kiti zaidejai yra nieko verti komandoje . Visi labai sureiksmina zaideju nebuvima , aisku tai gal ir kenkia komandai , bet galiu drasiai sakyt kad apie puse tokiu ivykiu nepasiteisina . Gal jums ir daugiau pasiteisina , bet man ne . Taip kad siandien tikiuosi pergales is visu nuvertinto Ajaxo .
- Balsų: 13
Komentarai (2)