Na dar viena tokia spelione padarysiu siom rungtynem 😁 As vistiek laikaus nuomones jog sios varzybos bus rezultatyvios ir baigsis minimum 2-1 . Nors cia tarp musu buvo visokiu nuomoniu 😁 Kodel taip darau? Nes abi komandos gali must ir tikrai ne po viena gola. Taip ir bus 😁
- Balsų: 0
Komentarai (2)