Milanas sedi duobeje, taciau manau jog tai tik laikina, ir dabar butu pats laikas jiems blygstelt. Ne taip prastai suzaista su Ajax klubu treciadieni, neprastai zaidzia ir Seria A cempionate, o stai su Parma visai kitas reikalas. Pralostos rungtynes Fiorentinai ir dvi lygiosios praeituose etapuose. Na manau ir patys suprantat jog susitiks 2 komandos turincios skirtingo lygio zaidejus, o kai toks kofecientas tai manau verta surizikuot ir patiket savo pinigelius Ibros globon 😁 Taigi prognuozuoju lenva Milan pergale 😁
- Balsų: 0
Komentarai (6)