Na ka, susitinka dvi labai stiprios komandos, ir manau visi tikisi Barselonos pergales, taciau su tokiu kofu net neapsimoka ten kist galvos. As kazkaip nenuvertinu Valencijos ir manau kad jie pridarys daugybe problemu barsai, juolab kad paskutinem savaitem stringa ju zaidimas. As renkuos statyma ar imus Valencia. Vidutiskai paemus valencia per rungtynes musa po 2 golus, barsa irgi panasiai, praleidzia irgi abi komandos panasiai. Todel tikrai nemanau kad cia bus sausos varzybos. Kazkaip noreciau pamatyt, ir tikiuos aisku, kad baigsis varzybos rezultatu 2-1 ar 3-1 tik neaisku i kuria pusia 😁 Todel renkuosi statyma kad Valencia mus ivarti. Sekmes ir jum 😁
- Balsų: 0
Komentarai (1)