Na Bosnijoje finalas ant clay atkeltas į šiandieną , nes vakar negalejo sužaisti del lietaus . Susitinka ispanas Riba ir turkas Ilhan . Abu tenisininkai rodo solidų žaidimą šitame turnyre ir neveltui išejo i finalą . Tiesa Ilhan teko kur kas stipresnis varžovas pusfinalyje t.y grunteris R.R.Hidalgo , o Ribai tai Pospisil , bet abu susistvarkė trečiajame sete ir laimėjo dvikovas 2-1 . Ilhan privalumai geresnis padavimas ir užtikrintas žaidimas prie galines linijos , šitame turnyre tik vieną setą pralaimėjo per keturis susitikimus . Apibendrinant laukia inirtinga dvikova , nes Riba niekuom nėra pranašesnis šiai dienai ir galimas atvejis trijų setų finalas , na ir aišku tikėtina ir Ilhan pergalė , bet imame saugesnį variantą t.y fora +3.5 ir laukiame finalo . Sėkmės .
- Balsų: 0
link : teletekst.hrt.hr/index.php?str=778&nojs=OK
sako 6;0 ilhan laimejo seta pirma , patikimas zmogus , visa turnyra sako teisinga info.
cia neaisku ar hidalgo tiesiog susileido ar ilhan ziauriai sekesi