Na labai trumpai ši kartą , nes toj pradės žaisti . ATP Barcelona turnyras susitinka vietinis ispanas F.Verdasco su mūsu kaimynu latviu E.Gulbiu . Šitame turnyre Gulbis eina kaip pro sviestą , lengvos pergalės su puiku žaidimu ir įspudingu padavimu . Tuo tarpu ispanas yra pavargęs , vakar , kad ir kaip nenorėdamas , bet sugebejo ištraukti matcha su Melzeriu per jo durna galva trečiame sete . Na čia Verdasco manau žygis baigsis , jau ir ner noro pas jį žaisti , kaip nekeista , visgi turnyras namie vyksta , nei motyvacijos , na gal ir yra , bet jau jėgų nėra , po Monte Carlo savaitės . Faktas , kad kita savaitę prasideda turnyras jau ATP Roma 1000 , nejaugi Verdasco čia verta eiti dar toliau , o po to kita savaitę iškristi pirmuose etapuose ? Nemanau . Kas matė jo vakarykštę dvikova su Melzeriu , turbūt likot nusivylę jo žaidimu . Palankios šiandien aplinkybes susikloste laimėti Gulbiui , kodėl jomis nepasinaudoti.... Sėkmės .
- Balsų: 0
Komentarai (4)