Tiesiog Renegades mano manymu siandiena yra geresne komanda. Renegades po major pertraukos grizo geros formos, pralaimeta tik pries top2 komanda liquid. jks zaidzia kaip savo pike, tai pat liazz su jkaem jam talkina neblogai, man vienintelis dalykas sioj komandoj nepatinka tai awp zaidejas, bet manes nesustabdys nuo sio statymo. Mibr toliau niekur neissauna pralaimeta tokioms komandoms kaip: Furia,ATK,Tricked .. tai pat komanda zaidzia su fer, kuris patyre rankos trauma, tai tikrai jo zaidimo nepagerins, sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (0)