Imu si statyma, nes maciau paskutinius tris north macus po cajunb atejimo i komanda ir atrode gan neblogai. Nors ir palaimejo astraliui ir fnatic 2-0, bet dave joms kovoms. O pastarosios komandos tikrai geresnes, nei mousesports siuo metu. cajunb i komanda isiliejo neblogai, turintis labai daug patirties zaidejas. Taip pat dziugina kjaerbye forma, kuris irode, kad dar gali atgaivinti savo karjera. North tikrai yra pajegi paimti, bent map ypac del to, kad mousesports paskutini maca pralaimejo pries visiskai mix komanda.
- Balsų: 0
Komentarai (0)