Na ka susitinka Inter-Chelsea, kiek zinau daug kas ima vienos ar antros komandos pergale, o pasiemiau lygiasias, abu klubai yra vieni stipriausiu ne tik savo cempionate bet ir europoje, negaleciau issikirti ne vieno ne antro klubo kas cia pajegesnis ir laimes, man cia nusimato lygiosios, abu klubai turi tiek puikius puolejus tiek ginejus, cia vistiek tikiuosi atsargaus futbolo, cia labai svarbios varzybos ir nepuls aklai i puolima, nes menkiausia klaida gali brangiai kainuoti, pavojingu ataku zinoma kad bus, bet man cia nusimato rezultatas 0-0, geriausiu atveju 1-1. ir kofas gana geras.
- Balsų: 0
Komentarai (6)