Rusu klubas tikrai daug pajegesnis ir nera ko galvoti su tokiu kofu, zaidejai daug geresni ir visa kita. Vienintelis minusas kad ne namie losia.
- Balsų: 0
Rusu klubas tikrai daug pajegesnis ir nera ko galvoti su tokiu kofu, zaidejai daug geresni ir visa kita. Vienintelis minusas kad ne namie losia.
reikejo nama uzstatyt, vot bus juoko kaip hapoul laimes =D