Cia nematau jokiu sansu amerikieciui triumfuoti ar paimti bent seta. Chungas puikus gynybinio plano zaidejas, o, kaip kazkada minejau ir dar daug kartu minesiu - laimi tas, kuris daugiau atmusa, negu musa. Tuo labiau, nors Chungas ir jaunesnis, taciau siuo metu jis jau yra geresnis ir aukstesnio lygio zaidejas negu pastarasis amerikietis. Sandgrenas nieko ispudingo neirodes, siuo metu gerais rezultatais pasigirti taip pat negali. Jeigu Chungui seksis viska grazinti taip, kaip moka, tai vargo jaunuolis cia neturetu matyti.
- Balsų: 2
Komentarai (0)