Pinnoj uzkliuvo uz akiu patrauklus kofas. Turnyras Dohoj, naujas sezonas-galbut kitokie zaidejai. Cia susitinka du patyre zaidejai, kuriuose matau vieno aisku pranasuma. Tiek vienas, tiek kitas pakankamai gerai uzbaige ir pradejo si sezona, todel turbut ir gauname tokius kofus, isivaziavus sezonui ir gera forma palaikant, manau kofai skirtusi, Monfilsas butu aiskesnis favoritas. Viesa paslaptis, jog tenise dazniausiai laimi tas, kuris daugiau atmusa, negu musa. Sia fraze vadovaujuos ne vienus metus ir dazniausiai ji pasiteisina. Monfilsas gali ir pats labai astriai uzatakuoti, taciau gali ilgai ir nuobodziai traukti kamuoliukus is kampu, kol galop priesininkams neislaiko kantrybe. Svarbiausia kirbetu noras to soumeno galvoje, tada viskas butu formalumai. Gojowzcykas nepasizymi labai stabiliu zaidimu, labiau propoguoja atakuojanti tenisa. Prancuzas universalesnis, gali tiek gynyboje sudirbti, ir kaip minejau, astriai uzatakuoti. Siknai degant ir koki svarbesni eisa gali sauti.. Todel manau del savo gynybiniu savybiu tures sansu siandien kabintis, ir kabintis jau i 2-0, o ne kaip pastaruosius machus.
- Balsų: 1
Komentarai (0)