Koks turnyras, kuriame niekas nepasiulys Berankio pergalės😟 Šį kartą šią pareigą prisiimu aš.
Varžovas šiemet švęsiantis savo 36-ąjį gimtadienį. Solidu.
Mėgstamiausia danga - Paryžiaus gruntas. Pusę gyvenimo čia pralošdavo kvalifikacijoje, likusią pusę krisdavo pirmame rate. Tradicijas reikia gerbti.
Berankis už milijono kilometrų laimėjęs niekam nežinomą challenger serijos turnyrą ant grunto, gavo 7 tūkst. dolerių prizą, čia už vieną pergalę paryžiečiai duoda 60 tūkst. Reikia imti, jei duoda.
Į Paryžių spėjo atvykit dar sekmadienį popiet. Tai laiko atsičiūchinti turėjo.
Sveikata kaip pats gyrėsi, patenkintas, traumos padarinių nejaučia. Gryžti į turą neskubėjo. Treniravosi pilnu pajėgumu jau senokai. Kas nepatingėjo pasižiūrėti kaip korte juda Berankis, turėjo pastebėti kad žaidimas ant grunto pasikeitęs . Kur kas geriau atrodo raliuose. Padavimo stiprumu niekada nesiskųsdavo, nepaisant žemo padavimų procento pirmu. Su galva irgi turėjo gerus pusę metų laiko susitvarkyti.
Italas pažįstamas, bet ir neturintis kažkokių išskirtinių ginklų korte, viską daro patenkinamai, be didesnio broko ir tiek. Sakyčiau parankus varžovas kaip Grand Slam'ui .
- Balsų: 17
Italas meistriškai neutralizuoja varžovų agresyvius smūgius, keldamas kamuolį į viršų, reikiamu momentu užaštrina ir viskas baigiasi winneriu arba varžovo klaida.
Rička nėra elito atstovas, nesugeba stabiliai stipriai/ tiksliai, be klaidų atakuoti ilgiau nei keletą geimų, tad bus itin sunku neprarast savitvardos ilguose persimetinėjimuose.
Labai optimistiškas variantas, pats supranti, kad italui tie patys 60k jevrikų nėra maža suma.Lietuvio pergalė kazakstane yra pervertinama, visas line' upas labiau panašus į itin stipraus futureso, negu ch turnyro.