Susitinka moterų teniso ateitis. Charleston finalas. Gana panašaus pajėgumo varžovės. Beviltiška kažką burti, tiesiog reikia eiti su didesniu koeficientu, kas jeigu ne šiandien tai ateityje laikantis tos pačios pozicijos atsipirks.
Nebent galima atsakyti į klausimą, kodėl Ostapenko neturėtų laimėti? Gali. Padarė jau tai du kartus ir pernai ir užpernai susitvarke ant visiškai skirtingų dangų žolės ir grunto. Ant grunto Kasatkina buvo "suspardyta" be atsako. Ostapenko kažkiek anksčiau pasiekė aukstesnį lygį, todėl abiejose dvikovose buvo favorite, o šiandien jau nebe, nors ir nesunkiai susitvarke su puikų sezoną žaidžiančia Wozniacki ar Lucic. Ostapenko mažiau išreklamuota nei rusė, mažiau turi sirgalių, mažiau žmonių kurie stato už savo palaikomą žaidėja ir muša koeficientą. Bet talento turi tikrai ne mažiau .
- Balsų: 1
Komentarai (0)