Sveiki, Žalgiris - Pinar Karsyaka
Taigi, žalieji namuose priima Pinara, abiems svarbios varžybos. Žalgiris šiuo metu gilioj duobėj, dingo ir puolimas ir gynyba. Krapiko kaip vyr. trenerio, pasakymai "nėra čia ką pasakyti", tai įsūdo kaip neįgalaus trenerio įvaizdį, kuris neturi strategijos.. Aišku, ką norėti kai asistentai Jaska su Songaila, kurie manau protingos minties Krapikui nesuformuluoja, o jam pačiam vienam per sunku. Ką parodo paskutinės dvi varžybos eurolygoje, bei vakarykštės prieš Nevėžį. Nežinau vakar gerą įspūdį paliko Lekavičius, kuris buvo judrus, pasitikintis savimi, bei taiklus,kuris jei neklystu įmetė virš 20 pts. Jei Žalgiris norės bent dėl pergalės pakovoti tai labai reikės Luko indėlio, o 3 taškeliai manau tokioms aplinkybėms nėra daug. Pliusas statymui, kad Kalnas, Seibutis, Pocius visiškai nepataiko, todėl Lukui turėtų būti skirta daugiau laiko. Sėkmės
- Balsų: 46
Komentarai (5)