Sveiki,
taigi, žaliems labai svarbi dvikova nusimato trečiadienį namuose, laimi - patenka į Top16. Todėl būtų galima sakyti, kad susikaups ir nuneš Pinarą, tačiau šiandien varžybos prieš Nevėžį, parodo visiškai kitokį Žalių veidą, kuris pripažinsiu,kad labai gąsdina. Puolime visiškai visiškai jokios kūrybos, individualiai stiprių pasirodo iš viso neturime. Kaip pradžioje sezono gyrė žalių gynyba, taip dabar galima peikti, nes kažkur ji dingusi. Baisu, baisu. Todėl +6,5 šiuo metu prieš bet kokią komandą manau yra value. Sėkmės
- Balsų: 76
1. Kur dingo puolimas?
2. Kur dingo gynyba?
Krapikui tikrai per mazai laiko...