Sveiki, Eurolyga Pinar Kasriyaka - Žalgiris
Prieš sezoną visi kalbėjo(lietuvoje) apie Žalgirį, kuris bus konkurencingas daugeliui Europos komandų, tačiau gavę eurolygos įvertinimus buvome labai arti dugno, buvome truputį net įžeisti, tačiau, kas ten sudarinėja tas lenteles matomai gaudosi situacijoje. Sezono pradžia parodė, kad visai teisingai buvome įvertinti, tačiau per anksti išvadų nedaryčiau. Tarpsezonyje Žali pasistiprino gan neblogai visi legionieriai žaidžia naudingai, visi trys gerai įsiliejo į komandą ir tampa lyderiais - MOtum, Vagiukas, Hanlan. Pridėjus rinktinės lyderius Jankūną, Seibutį, Kalnietį, gauname tikrai neblogą sudėtį, pagaliau ir pocius rodo atsigavimo ženklus. Visada Žaliems geriau sekasi žaisti kai yra nuvertinami, tada nebūna psichologinio spaudimo. KOmanda tikrai turi potencialo, tačiau galbūt dar trūksta laiko suprasti vieni kitiems, tikiu, kad kiekvienose varžybose Žalgiris atrodys vis geriau, todėl šiandien gal ir pergale netikiu, tačiau +6,5 labai tikėtinas įvykis. Pinar`as turi atletiškus žaidėjus po kaše, tačiau Jankūnas su Motum manau pajėgus apsiginti, gal kiek abejočiau dėl vagiuko, kurio visas potencialas pasirodo puolime. Nebus šiandien Javtoko, kurio tikrai trūks gynyboje, tačiau yra kam jį pakeisti. Sėkmės.
- Balsų: 26
Komentarai (0)