Kad ir kaip Lietuva neblogai atrodytu puolime siandien varzovas toks ,kad niekur tu nenubegsi.Italija nezaidzia ir neleidzia zaisti kitiems.Labai letas klampus ginybinis krepsinis tokia sios komandos filosofija.Ir puikiai ja suprantu nes si komanda kiek susidaro ispudis juodadarbiu zaideju kurie aria ginyboje ir tik tada galvoja apie puolima.Taip ,kad nusimato mano galva nerezultatyvios rungtynes.
- Balsų: 24
Komentarai (4)