Na ka grupiu varzybos siame cempionate jau pasibaige ir bendra vaizda jau teko susidaryti.Pabandysiu pasijungti i si vaiku cempionata.Lietuva kolkas eina graziai ir be dideliu suklupimu metama visada 70 tasku stabiliai.Rusija mano nuomone grupeje gavo dvi klampias komandas Turkija ir Italija kurios gerai ginasi ir viska daro per ginyba patys ruseliai tokia komanda be kazkokio ryskaus braizo.Su Suomija bego ,nes bego suomiai ir pries juo dominavo nes yra tiesiog stipresni individualiai o kitas dvi rungtynes zaide letai nes varzovai primete toki stiliu.Lietuva priskiriu prie daugiau atakuojanciu komandu kurios labiau megsta puolima negu ginyba o ir Treneris niekada nebuvo ginybos specialistas.Taip ,kad 60 is rusu puses nera daug ir manau turetu buti virsytas.
- Balsų: 74
Komentarai (14)