Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/07/27 11:40 Daugiau (Russia U18 60) @-118 9/10
 

Na ka grupiu varzybos siame cempionate jau pasibaige ir bendra vaizda jau teko susidaryti.Pabandysiu pasijungti i si vaiku cempionata.Lietuva kolkas eina graziai ir be dideliu suklupimu metama visada 70 tasku stabiliai.Rusija mano nuomone grupeje gavo dvi klampias komandas Turkija ir Italija kurios gerai ginasi ir viska daro per ginyba patys ruseliai tokia komanda be kazkokio ryskaus braizo.Su Suomija bego ,nes bego suomiai ir pries juo dominavo nes yra tiesiog stipresni individualiai o kitas dvi rungtynes zaide letai nes varzovai primete toki stiliu.Lietuva priskiriu prie daugiau atakuojanciu komandu kurios labiau megsta puolima negu ginyba o ir Treneris niekada nebuvo ginybos specialistas.Taip ,kad 60 is rusu puses nera daug ir manau turetu buti virsytas.

  • Balsų: 74
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Martinas

Padėkų: 10

Sekėjų: 32

  • Unitai 140.97
  • ROI 10.38%
  • W% 60.98%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 165
  • Unitų atspėta: 1507.97
  • W-L-T : 100-64-1
  • Vid. unitų skaičius: 8.28
  • Unitų spėta: 1367.00
  • Vid. koeficientas: -119
 

Unitų pokytis

1601541481421361302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (14)

  • Kartais kai daug galvoji nieko nesigauna,o cia spontaniskai uzmetei ir dvigubai😄 as db ant turku overio klojau,kazkaip nuojauta kuzda😁
  • Nemaciau vaizdo buvau islekes pazaist futbolo D:😄D tai per telefona po savo rungtyniu ant live uzgaudziau galvodamas kad su rusais pareis svylesis maniau issilyginsiu o gavosi galingas pliusas D😄😄 bet aisku nervu pakainavoD😄:
  • Sunkiai bet optimistiskai.man tik prancuzu overis snd be nervu sukrito😁na idomu ka cia vakaro praskaiddinimui dar prigriebus?😁tau tai jo ten su tu vatniku baudom gale spaudimas kokie 220 buvo😁)))
  • Cia sportas.O kokie man nervai turejo imti kai as dar pasidejau under 73.5 live lietuviu ir paskutine sekunde kazkoks rusu greblys prie -7 sugalvojo pabauduot ir dar pirma bauda masiulis imete isivaizduojat D:😄D siadien tokia idomi diena sunkiai einasi viskas D😄:
  • Per plauka😄D
  • Eitu jie geriau darzu raveti ziurovu nejuokine, mergos u19 ir tai geriau i krepsi meta nej site mediniai 😁))
  • Su turkais nezaide vienas rusu lyderiu Cherburkinas.
  • Viskas cia gerai, kiekvienas vadovaujasi savo galva, sekmes 😉
  • Martinas Pagalvojau ir apie ta taciau net ir po tokio kelinuko kur imesti kokie 8 taskeliai ar 10 overis dar nedeges.Anyway visada tokiu dalyku buvo ir bus cia lazybos.As tiesiog siulau kas mano galva atrodo logiska pagal visus aspektus ir vaizda juk nei vieno neverciu statyti ka siulau tiesiog noriu padeti o jeigu nereikia galiu ir negaisti laiko cia rasydamas.
    Rasyk, rasyk, tau tikrai puikiai sekasi;D
  • Pagalvojau ir apie ta taciau net ir po tokio kelinuko kur imesti kokie 8 taskeliai ar 10 overis dar nedeges.Anyway visada tokiu dalyku buvo ir bus cia lazybos.As tiesiog siulau kas mano galva atrodo logiska pagal visus aspektus ir vaizda juk nei vieno neverciu statyti ka siulau tiesiog noriu padeti o jeigu nereikia galiu ir negaisti laiko cia rasydamas.
  • O ne geriau lt over paimti? :-)
  • Sakai vienas kelinukas, o nepagalvojai apie viena kelinuka ne i ta puse ? kai buvo su turkais pralaimetas kelinys 5-35 ? cia 50/50 pickas.
  • Turetu irgi sueiti bet rusu man atrodo varganas isvis.Dar paziurejus i Lietuvius kurie tikrai neblizga ginyboj.Vienas solidus kelinukas ir overis yra
  • O ka manai del bendro overio?