Pirmos grupes varzybos manau itampos cia netruks juo labiau ,kad grupeje yra trys komandos kurios realiai kovoja del pirmu dvieju kelialapiu i astunfinali taip ,kad neturetu trukti kietos kovos ir aikstes viduryje ir krastuose.Dar vienas pliusas ,kad ir pietietiskas temperamentas is Ekvadoro puses.Tad man cia labai realiai atrodo prazangu totalas.Jau vakar galejome isitinkti Graikijos ir Kolumbijos rungtynese tad kazko panasaus tikiuosi ir siandien.
- Balsų: 20
Komentarai (1)