Geras koeficientas prisimenant jog si sezona buvo varzybas kai Bosna pralose Zadarui ant kokiu milijono tasku ,Zadaras pranasuma turi visur tiek ziurint i zaidejus ,tiek ir i treneri.Jei zaistu truputeli sekmingiau isvykose Zadaras dabar stovetu labai aukstai taciau apart visu pergaliu namie jie grybauja isvykose.Zadaras turi pora geru amerikonu ,Bosna remiasi bene vien Bosniais ,turi ten kazkoki viena amerikieti taciau negaliu pasakyt kiek butent naudos jis duoda komandai.Zadaras pralaimejo Marrousi ULEB taureje todel sportinio pykcio jiems trukti neturetu ,jei paskutiniame adrijos ture apsilose Cibona tai kodel negali isvykoje apsizaisti Bosnos kuria kazkada sutryne i miltus.
- Balsų: 0
Komentarai (6)