Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Ivo Karlovic - Somdeev Devverman

01/09 16:30 netikelis +23.50
2009/01/09 16:30 Somdeev Devverman (2) @235 10/10
 

Karloviciaus laikai jau praeityje ,tenisininkas greit pavargsta ir turi tik serva ,nors siame turnyre praejo kol kas nepraloses nei vieno seto ,vis gi sindien pries vietini Devvarmana jam laimeti prosvaisciu mazai ,vakar Indas nugalejo Moya ir protarpiais demonstravo toki tenisa pries kuri Karlovicius butu bejegis.Neabejoju kad palaikomas savos publikos Indas sudoros aukstaugi kroata.

  • Balsų: 0
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

netikelis

Padėkų: 0

Sekėjų: 0

  • Unitai 3.00
  • ROI 2.14%
  • W% 50.00%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 16
  • Unitų atspėta: 163.00
  • W-L-T : 7-7-2
  • Vid. unitų skaičius: 10.00
  • Unitų spėta: 160.00
  • Vid. koeficientas: -105
 

Unitų pokytis

201482-4-102025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Suskleisti statistiką Detali statistika

Panašūs statymai (1)

    Bergs - Samuel

    Velnyys 06/26 16:30 po 48 min.
    Daugiau (22.5) @-116 7/10
    Abu puikiai servuoja ant žolės

    Zizou Bergs turi stiprų pirmą padavimą ir mėgsta greitą žaidimą.
    Toby Samuel (191 cm) taip pat remiasi padavimu ir trumpais taškais.

    Ant žolės tai dažnai reiškia mažiau breakų ir daugiau geimų.
    Samuel šiame turnyre eliminavo kelis pajėgius varžovus ir žaidžia su didžiuliu pasitikėjimu. Be to, žaidžia Anglijoje, kur turi publikos palaikymą
    Bergs pries gerai servuojancius zaidejus retai kada laimi lengvai.
    Samuelo dabartinė forma ir stiprus padavimas leidžia tikėtis bent vieno labai atkaklaus seto, o jei mačas nueis į tris setus, šis statymas turėtų praeiti gana komfortiškai.
    Mažiau
    Aprašymas

Komentarai (68)

  • Liausi, as prie baigties nekimbu, tiesiog geriau visai nerasyt, negu tokia nesamone, o baigtis, kiekvieno individualiai pasirenkama ir as nesmerkiu jo, kad jis ime inda ir laimejo, pardave ar nepardave cia kitas klausimas. Sveikinu, tuos kurie laimejot, negi man gaila kitiem pinigu, punktai musu priesai, o ne mes patys
  • Meski, kokios dar parduotos, tai Moya ir pardave?😁 Karlovic sudas yra palikes, jau nuo preito sezono vidurio tai matesi. Indas zaidzia savo salyje, vien tai didziulis pliusas, be to jo zaidimas tikrai palieka gera ispudi, neveltui jis laimejo ir pries Moya ir pries Karlovic. O kad aprasymas silpnas, tai nieko nesako, tegu mokosi zmogus.
  • Dziaukis kad ben tokia prognoze yra ir gali papist prota.niekas kitas nedryso prognozuot o vos ne visi ta ivyki nusitvere
  • Underis man suėjo 😋
  • Haha super ;> sveikinu 😁
  • Prognoze tai sudas tikrai, jau geriau butu parasyt, parduotas macas, nes kas bent kiek gaudosi tenise, galetu autoriu su sudais sulygint, bet rezultatas kolkas, daro savo, taip, kad tylim ir ziurim antra tiebreakeri, kuris dabar bus:>, o gal ir ne 😁 , gal ant underio indas pavarys
  • Juokesi is jo tik kvailiai ir tiek.Turbut veli reitinga paziurejo ir pavarde ir nusprende, kad laimes Karlovic, o i dabarti mazai kas ziuri, bet cia kaikuriem eiline pamoka.
  • Juokesi daug kas is netikelio prognozes, pazesim kas juoksis kai praeis 😁 D bet as cia nelindau..
  • TadassLT
    2009-01-09 15:27:31
    Eme Rodick pirma seta bet pralos maca. Monfils 2 sete valdo visiskai padeti.

    tai kas kad valde antram sete padety, lemiamas setas buvo svarbiausias... kuri laimejo rodickas 😁
  • Nu pralose...O tipo nebuvo atloses kai 3-3 padare. Gavo tai gavo.
  • 6-3
    rodick win😡😡😡!
    maladec.
    ka cia tau atlose monfils a? 😁 DD
  • Atlose geima Monfils..Maladiec
  • Nu va, kas ten under ėmė tai dabar tikrai ramūs gali būt 😁
  • Mldc indas 😁
  • Graziai tb padare somdevas
  • Kad tas karloviciu peraugias stuobrys nereikejo man su juo prasideti
  • Nu tai savaime aisku kur karlovic ten didele tikimybe isvyst tb
  • Jau sitas macas koks neidomus nera prosvaisciu nei vienam pabreikint ;o
  • Lemiamas setas parodys kuris cia turi kietus kiaushius :]
  • Eme Rodick pirma seta bet pralos maca. Monfils 2 sete valdo visiskai padeti.
  • Yay!
    rodickas 1 seta paeme 7-6 😁
  • Cha cha, jei ne uz schutleri statei tai ragai 😁
  • Schutleris ir mldc pavare is 2-5 15-40 i 7-5 😁
  • NieXai, jau Tipsarevic parodė ką galima padaryt prieš gerą servą 😁 6-0 prieš Cilic 2 sete :o
  • Tik ne taip zaidziant.jo zaidimas tikrai nera geriausias siuo metu
  • Laikas federeriui padaryti 2-2 :]
  • 3 kartai zaisti ant hardo ir 2 karus laimejo murray.federeriui tai nepalankus varzovas
  • Kaip tai nelaikas iveikt federi? siandien murray diena bus
  • Pasirinkau federeri labiau del to kad megstamiausias tenisininkas, nei del to kad logiskai apgalvociau sita varianta. prie jo pridejau ir rodicko pergale 😁
  • Pasalintas buvo nadalis ,tai ir federeriui atejo laikas pralost kad ir zaidzia jis nepergeriausiai siuo metu
  • SpNk
    2009-01-09 13:06:17
    Ir asmeniskai as federeri emiau nors jam vakar sunku buvo bet murray dar nelaikas iveikt federeri mano nuomone

    o kiek kartu jau iveike?
  • Karlovic tikrai lengvai neims, nenustebciau jei ir pralaimetu, servas jo gali ir neisgelbeti.
  • As ir manau kad federeris turetu paimti :/
  • Ir asmeniskai as federeri emiau 😁 nors jam vakar sunku buvo bet murray dar nelaikas iveikt federeri 😋 mano nuomone 😁
  • Jus baikit juokis 😁 man tai aiskus cia favoritas Karlovic 😁 jokiu isvis abejoniu nekyla del jo pergales 😋 nezinau kam isvis tokios mintys sauna i galva..
  • As rimtai, papasakokit kanors apie R. Federer-A. Murray pora :/
  • Carmelo, o ką gali Moya sakyti daugiau ?😁 Aš pasiėmiau under 23,5 ir ramus 😁
  • Lengva nebus karloviciui, bet pergales indo cia neisivaizduoju nors zaidejas perspektyvus ir kaip sake moya pagal zaidimna jis tikrai ne 202 pasaulyje...
  • Niexas matau vienintelis tu neisvaiku darzelio 😁
  • Esmė paprasta. Karlovic nėra vikrus, nėra jaunas. Tačiauu turi vieną geriausių pasaulyje padavimą dėl savo ūgio, daro labai daug ACE. Jį pabreikinti būna labai sunku. Nuėjęs į tie-brake jeigu nepridaro sunkių klaidų irgi ištraukia. Todėl jo dažnai mačuose būna 7-6 ar 7-5, būtent todėl jam duodama maža fora, nors dažniausiai tie 7-6 ar 7-5 būna į jo pusę. Karlovičių dažniausiai nugali tik už jį aukščiau reitinge esantys žaidėjai, kurie moka gerai receivinti. Kitu atveju Karlovičiui turi būti bloga diena, o jo priešininkui gera, bei labai motyvutoas žaidimas. Nelabai nusimanau, apie dangas, bet galiu pasakyti, kad Karlovičių bet kur pabreikinti yra LABAI sunku.
    Todėl čia gali būti overis. Bet Karlovič jeigu pabreikins indusą, tai nei fora nei overis tikrai neis.
  • Vistiek vaiku darzelis cia ;D
  • Koks skirtumas tas patikimumas vartotoju prognozese :}
  • Del sito statymo galit nesukt galvos.. jau neviena is teniso esu mates su kofu 5, ar net 8! kad praeitu....ir pats budamas durnius nepasinaudodavau tokiais nes netikedavau kad praeis ://///
  • O kaip de;l federerio?:/
  • Tai jeigu tas Somdev Devvarman toks lievas tai kodel triobet duoda fora tik 0-3 ? kai būna akivaizdus favoritas paprastai duoda kokius +5,5? Tik neišvadinkit manes visaip aš čia šiaip klausiu. 😁
  • Ten irgi over turi būt
  • Ir jei Monfilis netrauks nesamoniu kokias trauke pries Nadali.
  • Jei Rodikas zais taip kaip vakar 100% susikoncentraves tai tikrai trauks.
  • Rodick win siandien kokie pamastymai? 😉
  • Del over pilnai sutinku!
  • Over 22,5 orakule su 2 kofu 😁
  • Bet is sito tai tikrai juoktis prades 10/10?
  • Na nemanau kad pradės izeidinėt
  • Karlovic laimes nebent jei nueis iki TB..
  • Tai paklausk Carmelo ka jis mano!
  • Apie tenisa nieko nenusimanau. tik tiek, kad jei carmelo siūlo tai reikia statyt. 😁
  • Beto reiktu debilu but, kad ir uzta devverman statyt triobete, kai orakule 4 kofas...
  • Partizanas o tu ka nors supranti apie tenisa?
    As tai i Euroliga ir nfl nelendu rasinet nes ten nieko neraukiu....
  • To vito.
    tai taip ir parasyk. Kad manai laimės Karlovic dė tokių ir tokių priežasčių, o su patikimumu nesutinki. Ir viskas bus kultūringai.
  • Tai kad jis nesamones rasineja visu pirma nors patikimuma pakeistu.........
  • Ka manot apie Safin - Hrbaty?
  • Ne, siaip logiskai neturetu indas laimet 😁 wien zwelgiant i reitinga tarp ju praraja.. indas cia todel kad turnyras wyksta indijoj, jo cia net nebutu kitaip. zinoma, wakar ir nadalis pralose, bet ten ir warzowas buwo is top20 galima sakyt.. o kai skirtumas wos ne 200 wietu reitingo tai tikrai nemanau kad indas sugebes atimt pergale is karloviciaus.
  • 10/10? wtf?
  • Statom statom, nes mazokas kofas karlovic reik kad biski pakiltu 😁
  • O tu Vito visų pirma pats parašyk nors viena prognoze o paskui kitus įžeidinėk.
  • Bajarisas
  • Tavo nikas galetu but ne Netikelis O Nevikelis.
  • Juokus mėgsti. Karlovičių pabreikinti indusui be šansų.