Karloviciaus laikai jau praeityje ,tenisininkas greit pavargsta ir turi tik serva ,nors siame turnyre praejo kol kas nepraloses nei vieno seto ,vis gi sindien pries vietini Devvarmana jam laimeti prosvaisciu mazai ,vakar Indas nugalejo Moya ir protarpiais demonstravo toki tenisa pries kuri Karlovicius butu bejegis.Neabejoju kad palaikomas savos publikos Indas sudoros aukstaugi kroata.
- Balsų: 0
2009-01-09 15:27:31
Eme Rodick pirma seta bet pralos maca. Monfils 2 sete valdo visiskai padeti.
tai kas kad valde antram sete padety, lemiamas setas buvo svarbiausias... kuri laimejo rodickas 😁
rodick win😡😡😡!
maladec.
ka cia tau atlose monfils a? 😁 DD
rodickas 1 seta paeme 7-6 😁
2009-01-09 13:06:17
Ir asmeniskai as federeri emiau nors jam vakar sunku buvo bet murray dar nelaikas iveikt federeri mano nuomone
o kiek kartu jau iveike?
Todėl čia gali būti overis. Bet Karlovič jeigu pabreikins indusą, tai nei fora nei overis tikrai neis.
As tai i Euroliga ir nfl nelendu rasinet nes ten nieko neraukiu....
tai taip ir parasyk. Kad manai laimės Karlovic dė tokių ir tokių priežasčių, o su patikimumu nesutinki. Ir viskas bus kultūringai.