N kagi draugisko turnyro Maskvoje finalas..😉 Jame europos cempionai pries kartu kaita isgyvenancia Serbijos komanda. Ji tik pradejo ruostis atrankos turnyrui i 2009 EC, o rusai jau baigia olimpinio ciklo pasiruosima. Taigi sportine forma neabejotinai geresne bus seimininku, ir nematau jokiu sansu siandien serbam. Vakar teko matyti Rusijos - Ukrainos varzybas, kur rusai atrode labai neblogai, net nereikejo gero A.Kirilenkos zaidimo (pelne 3tsk), kad nepaliktu jokiu sansu ukrainieciams. Puikiai komandai vadovauja J.R. Holdenas, patikimai zaidzia S.Monia,N.Morgunovas,A.Savrasenko,V.Keiru...O serbu komandoje is serbu komandoje is aukstos klases zaideju, jei neklystu zaidzia tik N.Krsticius ir M.Vujanicius..😋
Beje visi puikiai zinome rusu teisejus, ir jie namuose zaidziancius saviskius tikrai patemps i prieki, jei jiems nelabai seksis, taigi man cia aiski AK-47 ir kompanijos pergale..
SEKMES😡😡😡!! (beje tiesiogiai rodo per Planeta Sport)
- Balsų: 0
Komentarai (6)