Nu kagi, siandien pats svarbiausias klubinio sezono macas..Susitinka du principiniai pastaruju sezonu anglu superklubai...Abi komandos iki finalo atkeliavo be didesniu sunkumu, tai dar karta irodo, kad jos vertos finalo. Mano pasirinkima lemia keli veiksniai:vienas is svarbesniu faktoriu bus, kad zaidziama Maskvoje - dedes Romkos tvirtoveje, kur jis pasistengs, kad palaikymas butu milziniskas.. Beje Londono komandos lyderiai(F.Lampardas,D.Drogba,J.Terry,M.Ballackas ir t.t) yra daug labiau patyre, nei varzovu lyderiai(C.Ronaldo,W.Rooney,C.Tevezas,Nani..), kurie gali perdegti tokiose varzybose..Siandien ziurint rusu kanalo zinais teko girdeti, kad Luzniku stadiono bukle yra prasta, kas vel yra ManU didesnis minusas, nes jie zaidzia labai techniska butbola, o Aristokratai kaip tik atvirksciai kamuoli suncia aukstais perdavimais ieskodami D.Drogbos..Beje esant tokiai aikstes bukliai ir zinant kokie kibus ir agresyvus Chealse gynejai (cia aisku pirmiausia R.Carvalhio), gali nelaikyti tokiu zaideju kaip C.Ronaldo bei W.Rooney nervai...
Tik viena aisku ManU privaluma matau, tai Seras Alexas Fergusonas, zymiai lenkia savo konkurenta, bet to siandien gali buti maza..
Taigi sitose varzybose as matau daug daugiai Chealse komandos privalumu, nei ju varzovu..😁
KAs paiims SEKMES😡!!😋
- Balsų: 0
Komentarai (0)