Neesu kasio ekspertas, bet Polpharma bus subelsti cia. O sita fora eis ramiai. Nesakau, kad cia fixas ir panasiai, kad turiu kazkokios \\\"afigenos\\\" info ar kazkokio panasau sh.. Bet turiu Lenkijoje labai gera drauga, kuris pazysta is Polpharma klubo viena zaideja. Neesme kas kaip yra, bet bet pasake, kad jiems bus labai sunku atsilaikyti pries Rosa Radom komanda ir nenustebs jei gaus ant 15+ ramiai.
Kaip ir sakiau nera cia joks fixas ar panasi nesamone, tiesiog naudoju info patikima. Ziuresim kas bus.
- Balsų: 6
Komentarai (2)