Kipras
Daug neissiplesiu ir neaiskinsiu. Kaip ir anais
metais, taip ir siais eisiu su rungtynem kur
komandos dalinasi taskais. Nera svarbu kas
yra komandoje ir ko nera, nes del to
neturetu nieko pasikeisti. Na cia tikrai abejoju, kad 2metus is eiles Larnaca ims po 6tsk i sezona. Draugiskai dalinosi taskus anksciau, tai manau ir dabar tas pats bus toliau. Todel imu, kad namai nepralos, nes man cia realiausias variantas.
- Balsų: 6
Komentarai (3)