Paskutine diena grupes varzybose.Ir siandien \"grupes lyderiu\" kova.Rungtynes begalo svarbios matyt tik del vietos oro uosto eileje.Laimejusi komanda gales pasigirti ,kad uzeme net 5 o turku atveju labai auksta 4 vieta aplenkdami tokias \"tituluotas\" krepsinio salis kaip Svedija.O jei rimciau komandos praradusios sansus pakovot del kito etapo.Tiek viena tiek kita cia gali pavokot nebent del garbes.Del kurios kolkas nelabai matosi is ju zaidimo ,kad kuri nors butu pajegi ar noretu.Tad beliko pasibegioti ir pasizaisti.Manau ir treneriai jau susitaike gan senai ,kad sis cempionatas pasibaige abiems komandoms ir duos pasireikst maziau zaidusiems zaidejams bei atleist ir ginybos vadziais kuriu ir siap nelabai buvo pas sias komandas.Tad dazniausiai kur tokios rungtynes del \"vietos eileje namo\" buna daug tasku,greitas ir grazus krepsinis.Tad visos salygos cia sudarytos tasku virsyjimui.Ir dar pries viso to si grybu maca parinko VSB tv.
- Balsų: 53
Komentarai (4)