Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
Justasx001 rašė:

Tai kuo as cia dabar jau toks blogas? Dar koki smscredit aprasyk apie ju palukanas 😁 nenori problemu turet su kreditais ieskai kas paskolintu ir imi arba ne, prie ko cia as ir palukanos mano? Imk kredita jei netinka 😄

Na smscredit 200€ paėmus mėnesiui reikia grąžint 214.72 €, gal geriau šiek tiek. 😄
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Troubleshooter rašė:

Na smscredit 200€ paėmus mėnesiui reikia grąžint 214.72 €, gal geriau šiek tiek. 😄

O tai kuo dabar as cia toks blogas lieku? Per dideles palukanos? 😔 jeigu ka parasyk, suteiksiu mazesnes, o kaip ir rasiau jau. Kazka gyvenime darai blogai. Tikrai nereiketu lazintis.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

O tai kuo dabar as cia toks blogas lieku? Per dideles palukanos? 😔 jeigu ka parasyk, suteiksiu mazesnes, o kaip ir rasiau jau. Kazka gyvenime darai blogai. Tikrai nereiketu lazintis.

Čia ne lažyboms buvo skolintąsi, tad nereikia čia kažko be reikalo kalbėt.
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Troubleshooter rašė:

Čia ne lažyboms buvo skolintąsi, tad nereikia čia kažko be reikalo kalbėt.

Matai pats sakai nereikia bet ko kalbet. Bet rasai apie mane ir palukanas...
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Matai pats sakai nereikia bet ko kalbet. Bet rasai apie mane ir palukanas...

Tai rašė vartotojas, kad "išsišokėlis Justas", galvojau, kad neadekvatus esi, bet čia Jums aiškintis patiems dėl tų reikalų.
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Troubleshooter rašė:

Tai rašė vartotojas, kad "išsišokėlis Justas", galvojau, kad neadekvatus esi, bet čia Jums aiškintis patiems dėl tų reikalų.

Jo neadekvatus esu kai paklausiu informacijos. 😁😁😁 nezinodamas situacijos rasai nesamones.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Jo neadekvatus esu kai paklausiu informacijos. 😁😁😁 nezinodamas situacijos rasai nesamones.

Na Vamos!! labiau galima pasitikėt manau, kai tokią patirtį jis turi 😉
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Troubleshooter rašė:

Na Vamos!! labiau galima pasitikėt manau, kai tokią patirtį jis turi 😉

Kad unitu suskaiciuoti nemoka... 😔
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Tu surenki 700u. Siunti kad deti 3/5/10u tai vadinas surinkti 700u turi buti apie 150w50l kazkas pnasaus. Ir tai neuztektu. Tu rasai dedi pats 30u. Tai as dedu 500u. Gale men renku 50k u pelno. Tu supranti ka rasai? Tu neatrasai man nes neturi ka pasakyt. Butum normalus issiaiskintume viska privaciai. Nekiltu problemu niekam. Papudrint smegenis naujokams tik gali. 500u surinks statant 3/5/10? As gavau info is jusu, pats kvieciau zmones, palaikiau projekta. Bet kai tokias nesamones rasot tai klaiku skaityt. Del to naujiems zmonems yra taip sunku atsirinkt info, per tokius kaip tu. Kodel as issisokelis? As normaliai paklausiau informacijos. Jus mane “duhu” vadint pradejot pirmi. Negi man dar ss kelt? Permazai gedos prisidarei?

Esu vienas is tu 23 chanelio zmoniu ir galiu patvirtint, kad per lapkricio menesi Vamos uzdirbo 623u, statydamas ant vieno statymo nuo 2u iki 20u.
Registravosi: 2010/06/15 Žinučių: 223 Tel.: LT
Cituoti
5
Justasx001 rašė:

Kad unitu suskaiciuoti nemoka... 😔

Na sardaukar jau atsakė 😄
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Troubleshooter rašė:

Na sardaukar jau atsakė 😄

Taigi patys tu anketu cia prisikure. Spamino visiems per pma jungtis prie grupes. Tai kas cia ka raso tai jau aisku...
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Justasx001 rašė:

Taigi patys tu anketu cia prisikure. Spamino visiems per pma jungtis prie grupes. Tai kas cia ka raso tai jau aisku...

Tu nieko nežinai apie kitus, bet komentuoji lyg visą jų gyvenimą žinotum. Galiu asmeniškai laiduoti už sardaukar jog jis žodžio žmogus ir juo galima pasitikėti.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6261 Tel.: LT
Cituoti
6
Justasx001 rašė:

Taigi patys tu anketu cia prisikure. Spamino visiems per pma jungtis prie grupes. Tai kas cia ka raso tai jau aisku...

Esu senas sios bendruomenes narys, ta gali patvirtinti net ir patys adminai. Daugiau nieko tau neatrasinesiu, nenori - netikek, o mes su chebra toliau virinsim babkes 😁
Registravosi: 2010/06/15 Žinučių: 223 Tel.: LT
Cituoti
5
Benzema rašė:

Tu nieko nežinai apie kitus, bet komentuoji lyg visą jų gyvenimą žinotum. Galiu asmeniškai laiduoti už sardaukar jog jis žodžio žmogus ir juo galima pasitikėti.

As nerasau apie kitus taip lyg zinociau viska. Tiesiog buvo kuriamos anketos, reklamai ir tiek. Kas ka sako jau sunku ir betiketi, kai visur tikriausiai tas pats asmuo. Nebuvo surinkta tiek units dedant po 3/5/10 is info kuri buvo siusta . Tiek surinkti neuztektu net 150w 50loss statymu. O gale men gavosi vos 4u pelno. Todel kai raso apie 500-700u pelna kuri uzdirbsit statant po 10u tai truputi juokinga, o kai informacijos paklausi apie tai negali suteikt net.

Virinkit. Bele sekasi. Sunku kazka ir rasyt cia daugiau.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Justasx001 rašė:

As nerasau apie kitus taip lyg zinociau viska. Tiesiog buvo kuriamos anketos, reklamai ir tiek. Kas ka sako jau sunku ir betiketi, kai visur tikriausiai tas pats asmuo. Nebuvo surinkta tiek units dedant po 3/5/10 is info kuri buvo siusta . Tiek surinkti neuztektu net 150w 50loss statymu. O gale men gavosi vos 4u pelno. Todel kai raso apie 500-700u pelna kuri uzdirbsit statant po 10u tai truputi juokinga, o kai informacijos paklausi apie tai negali suteikt net.

Virinkit. Bele sekasi. Sunku kazka ir rasyt cia daugiau.

As su vamosu dirbu ne pirma menesi ir galiu patvirtinti, kad skaiciai sio menesio ir apskritai, ka jis raso- ta galetu patvirtinti n zmoniu, tai yra visiska tiesa. Taip kad fantazuot apie 2u ar 5u, nu nepradek, ko nesupranti. Visi, kurie yra tam uzdaram chanelyje, lapkricio menesio padare +-600 unitu pelno ivertinant kofu kritimus, kazkokius nepasidejimus ir pan. Absoliuciai visi
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 453 Tel.: LT
Cituoti
2
Sveikinu tave! 😁
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Justai, pradekim nuo to, kad tu nepazistamiem zmonem i pm rasai nesamones ir vadini juos dalb.ajobais ir pan., nors ir taip aisku, kad po visko vienintelis dalb.ajobas liksi tu vienas.
As tik dabar prisijungiau paskaityt kokia cia diskusija vyksta. Matau, kad jau keli zmones is man artimo rato jau parase. Bet dabar ne apie tai, o siek tiek apie mane.

1. Esminis dalykas - as turiu channeli i kuri nebepriimsiu jokiu nauju zmoniu. Jame yra jau laiko patikrinti zmones su kuriais mes dirbam pagal % nuo pelno ir niekas nesiskundzia. Deja, bet as ne tik kad neieskau nauju zmoniu i ji, bet as net ir nepriimsiu daugiau nei vieno, nes kiekvienas naujas zmogus yra papildomas spaudimas ir rizika, o su esamais jau esam susidirbe, jie mane pazista, zino taisykles ir visiem viskas tinka.
Tai as tik noriu pabrezti, kad jie gavo VISISKAI VISUS mano lapkricio menesio statymus ir jie gali patvirtint, kad dedant viska pagal nurodymus pliusas turejo siekti apie 600u. Bet kadangi AS PATS VEDUOSI SAVO STATISTIKA, tai turiu tikslu to menesinio pelno skaiciu, kuris yra 623 unitai! TAI YRA MANO ASMENINE STATISTIKA. Ne , ne mano pirkeju. Mano.
Kadangi net man sis skaicius yra kosmosu kosmosas ir as jo niekada nepamusiu ir net nebandysiu pamusti, tai nusprendziau viesai tuo pasidziaugti. SAVO KITAME CHANNELYJE. Kas man uzdraus? Kodel as negaliu pamineti savo pasiekimo savo kanale, kai didele dalimi tu statymu as dalinausi jame? Kodel kazkoks pyda.ras turi butinai ateit parasyt i pm, kad jam kazkas nepatinka? Niekam neidomu kas tau nepatinka. Jokio melo cia nebuvo, tai buvo tik faktas. Jei uzdirbai tik 4u is to ka mes ten metam, tai esi nevykelis ir lazybose tau apskritai ne vieta. Ir daugiau galimybes uzdirbti tu neturesi.

2. yra kitas mano projektas, kuri igyvendiname kartu su Vicente ir dar vienu pagalbininku, kuris uzsiima marketinginiais reikalais. Mintis kilo ekspromtu. Vis sunkiau darosi su saskaitomis, bet savo talenta norisi isnaudoti. Tai kodel nereiktu jo isnaudoti pilnai? O kur geriausia tai daryti? Butent ten, kur normaliu tipsteriu zmones apskritai nera mate - Facebook ir Telegram. Dauguma ten statanciu turbut net girdeje nera apie saskaitu limitavimus.
Bet nu *** koks *** gali pagalvot, kad as mesciau fake statistika, kad pritraukt zmoniu? Pritraukt i kur? Siandien, kai suzinojau, kad i VIP grupe patekti panoro tik 13 zmoniu as iskart pasakiau, kad nezinau ar dirbsiu su tiek. Priezastys yra paprastos:
2.1. Zmonems 300eur yra dideli pinigai ir as jauciu didele atsakomybe uz juos.
2.2. Mano dalis tenkanti nuo tos sumos yra labai maza palyginus su tuo kiek as uzdirbu.
2.3. Didele atsakomybe uz maza atlygi, kai as ir taip turiu labai dideliu isipareigojimu yra ne tas dalykas ko man siuo metu reikia.
2.4. Esu po kosminio menesio. Neturiu daug motyvacijos, esu labai pavarges, kaip zmogus dirbantis protini darba 100h/savaite. Negaliu prizadeti kokybes.

Savaime aisku, kad projekta mes reklamuojam ir stengiames su juo dirbti, bet jis toli grazu nera auksciausioj vietoj mano prioritetu sarase. As nenoriu dar daugiau isipareigojimu nei ju turiu dabar, nes tas vidinis susikuriamas spaudimas kartais yra nepakeliamas. Per 5men uzdirbau 1100u ir bent 3-4 kartus rimtai svarsciau viska mest, nes labai sunku yra viska daryt ne tik su savo, bet ir su zmoniu, kurie tau rupi, pinigais. Telegram ir Facebook as atejau parodyt kaip reikia daryt, bet nenoriu dideliu isipareigojimu. Ypac uz maza kaina. Sakysit, kad esu materialistas, tai galbut jus teisus, bet paziurekit i veidrodi ir pasakykit ar jus uzdirbdami 1000eur begat naudotis proga uzdirbti 50. Per ta pati laikotarpi, tik su daug didesne atsakomybe bei psichologine nasta.
Ko jau ko, bet reklamos tokiais budais as tikrai neieskau. Telegram man dabar yra smagus savirealizacijos budas. Jei jis pavirs i pajamu saltini - gerai. Jei ne - oh well, gal arsauskiniai susirinks jusu pinigus.

3. Visa gyvenima kazka kuriu, judu i prieki. Tobuleju pats ir stengiuosi, kad zmones aplink mane tobuletu. Bet visada atsiras zmoniu, kurie pavydes, kurie nores dalies tos sekmes, nors visai to nenusipelno. Siam puslapiui atidaviau daugiau nei bet kuris kitas tipsteris, bet dabar su manim yra elgiamasi prasciau nei su paprastu lankytoju, kai net zmonems, kurie praso linko i tg kanala, negaliu jo imesti, nes tai skaitoma kaip konkurentu reklama. Ir nesvarbu, kad savo kanale nekarta minejom statymai.com. Nesvarbu, kad sis puslapis yra informacinio pobudzio ir jame galima rasyt apie facebook puslapius. Juk yra net tema ir nekarta patys esam rase apie fb juokdarius. Tai gal kai kazkas padaro gerai, galima ir apie juos aprasyt? Velgi, nesakau, kad kazka darom labai gerai. Bet viskam savas laikas, I guess.

Pabaigai noriu pasakyti, kad su metais noras padeti kitiems blesta. As manau, kad dauguma zmoniu is prigimties yra labiau blogi nei geri, del noro isgyventi. Tas pats zmogus gali taves maldauti jam padeti, kai jam reikia pagalbos, ir minti tau ant galvos, kai jis yra jegos pozicijoje. Zmones yra pavydus, kerstingi, veidmainiski. As nekalbu apie visus, bet didzioji dalis zmoniu yra butent tokie. Ir savo tikruosius veidus parodo, tik prie tam tikru aplinkybiu. Sios mano mintys nereiskia, kad as nebepadesiu zmonems. Juk net ir tarp skaitanciuju yra nemazai tokiu, kuriems netgi esu daves pinigu, kai jiems ju reikejo. Tai reiskia, kad man vis maziau idomi tampa kitu zmoniu nuomone ir as labiau orientuojuosi i save ir zmones aplink save. Nes visi aplink butent ta visada dare ir darys. Nesvarbu ar jus losejai, ar kurejai, ar vabalai - visi galiausiai ziuri tik savo interesu ir uz tai tu zmoniu as teisti negaliu. Priesingai, as ir pats tokiu tampu. Labos.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
37
Dirbu su Vamosu,galiu patvirtinti jo pasiekta lapkricio 600u pelna,pas visus panasus skaiciai kurie dirba su juo.
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
0
Necituosiu nes ilgas pranesimas bet atsakymas aisku kam. permeciau akim tavo teksta. aprasei apie zmones ir t.t. zodziu nieko aiskaus apie mano klausima ir tiek. as neklausiau apie tavo nuomone kitiems zmonems ir t.t. nes man jau ji aisku kaip jus reaguot i jums uzduodamus klausimus ir t.t. nera normalaus atsakymo, tiesiog negalite atsakyti, nes viskas kas jusu klausiama jum atrodo kaip paprasciausia ataka tikriausiai...
nekalbu apie tavo zmoniu rata kurie stato ka tu duodi ir t.t. sakai gavai kelis pranesimu ir t.t. visi cia jau juokiasi. visiems idomu kaip imanoma statyt kitus skaicius zmonems duodant dar kitus skaicius..
Nera logikos rasyti savo pasiekimus kanale, sakyti kad visi taip uzdirbe butumet statant pagal musu informacija jeigu ji nera tiksli...

toliau tesiant...

paprastas klausimas buvo tik vienas. kaip galima uzdirbti 500u lapkricio men apie kuriuos rasete kai statai 3/5/10u. tu vediese savo statistika. visiems rasai 10u pats dedi 30u. ar as cia kazko nesuprantu ar kaip?
apskritai kaip galima imti toki nesamoninga stake 30 kai visi delioja pvz 3/5/10 ka jus duodat. tiesiog galejei prirasyti prie zinutes - (statant savais u skaiciais) ir tiek, o ne kad visi uzdirbe butumet 500u. jus diena kaip vakar ant nulio baiget ir lieki pliuse tikriausiai koki 30u. nors kazkas dejo gal tik po 3 u statymus ir liko 3u pliuse dienos gale.. bet tu lieki 30. cia imu kaip pavyzdi. gal supratai ka as noriu pasakyt...

...

cia nebuvo kazkokio puolimo ar kazko, buvo paprasti klausimai, kad del to tau pradeti nekesti zmoniu, nekesti dirbti su jais ir kiekvienam atsakineti. jeigu as turiu pinigu ir investuoju i jus
tai as ir klausiu.
kam pudrinti smegenis naujiems zmonems ir isradineti nematomus skaicius. prisek statistika ir viskas.O atsakymai aisku, py.darai ir du.hai prasidejo. toks pas jus support kai turit tiek zmoniu ir leidziat taip atsakinet i jums uzduodamus klausimus. kad ir dabar dalbajo.bu liks tik vienas. prie ko cia sita zinute?
taip tesugebi reaguot i zinutes, reaguot i tau uzduodamus klausimus del informacijos gavimo? paaiskink man kodel as liksiu dalbajobu. prie ko cia sitas isvis? tu net i pma nesugebi paaiskint visko, forume rasai apie zmones kaip nekreipi i juos demesio ir dirbi su "grupe" savo zmoniu.
skaicius imesk, statistika savo ka statei, po kiek u. pas tave statymas gal po 500u ir tada turi gale men 600u statistika pelne?
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
5
Justasx001 rašė:

Necituosiu nes ilgas pranesimas bet atsakymas aisku kam. permeciau akim tavo teksta. aprasei apie zmones ir t.t. zodziu nieko aiskaus apie mano klausima ir tiek. as neklausiau apie tavo nuomone kitiems zmonems ir t.t. nes man jau ji aisku kaip jus reaguot i jums uzduodamus klausimus ir t.t. nera normalaus atsakymo, tiesiog negalite atsakyti, nes viskas kas jusu klausiama jum atrodo kaip paprasciausia ataka tikriausiai...
nekalbu apie tavo zmoniu rata kurie stato ka tu duodi ir t.t. sakai gavai kelis pranesimu ir t.t. visi cia jau juokiasi. visiems idomu kaip imanoma statyt kitus skaicius zmonems duodant dar kitus skaicius..
Nera logikos rasyti savo pasiekimus kanale, sakyti kad visi taip uzdirbe butumet statant pagal musu informacija jeigu ji nera tiksli...

toliau tesiant...

paprastas klausimas buvo tik vienas. kaip galima uzdirbti 500u lapkricio men apie kuriuos rasete kai statai 3/5/10u. tu vediese savo statistika. visiems rasai 10u pats dedi 30u. ar as cia kazko nesuprantu ar kaip?
apskritai kaip galima imti toki nesamoninga stake 30 kai visi delioja pvz 3/5/10 ka jus duodat. tiesiog galejei prirasyti prie zinutes - (statant savais u skaiciais) ir tiek, o ne kad visi uzdirbe butumet 500u. jus diena kaip vakar ant nulio baiget ir lieki pliuse tikriausiai koki 30u. nors kazkas dejo gal tik po 3 u statymus ir liko 3u pliuse dienos gale.. bet tu lieki 30. cia imu kaip pavyzdi. gal supratai ka as noriu pasakyt...

...

cia nebuvo kazkokio puolimo ar kazko, buvo paprasti klausimai, kad del to tau pradeti nekesti zmoniu, nekesti dirbti su jais ir kiekvienam atsakineti. jeigu as turiu pinigu ir investuoju i jus
tai as ir klausiu.
kam pudrinti smegenis naujiems zmonems ir isradineti nematomus skaicius. prisek statistika ir viskas.O atsakymai aisku, py.darai ir du.hai prasidejo. toks pas jus support kai turit tiek zmoniu ir leidziat taip atsakinet i jums uzduodamus klausimus. kad ir dabar dalbajo.bu liks tik vienas. prie ko cia sita zinute?
taip tesugebi reaguot i zinutes, reaguot i tau uzduodamus klausimus del informacijos gavimo? paaiskink man kodel as liksiu dalbajobu. prie ko cia sitas isvis? tu net i pma nesugebi paaiskint visko, forume rasai apie zmones kaip nekreipi i juos demesio ir dirbi su "grupe" savo zmoniu.
skaicius imesk, statistika savo ka statei, po kiek u. pas tave statymas gal po 500u ir tada turi gale men 600u statistika pelne?

Paprasti atsakymai gaunami (arba ne) uzduodant paprastis klausimus. bendras vardiklis bet kokio (net ir lazybinio) pelningumo yra ROI, tai kam veltis su tais unitais? taip ir klausk zmogaus: koks to ar ano menesio ROI? as jau nekalbu apie aibe kitu rodikliu (paklauskit bet kokio hedge fund ar bent kiek raukiancio trader) kurie dar nusako kaip tas ROI buvo generuotas...
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0