Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
Sveiki!
Esu naujokas forume todėl negaliu kurti temos. Dažnai futbole statau nestandartinius statistikos statymus. Pvz kampiniai, kortelės. Kai kurie saitai populiarioms varžyboms leidžia statyti išvis įdomius statymus pvz kiek bus smūgių į vartų plotą, kamuolio kontrolė, pražangos, netgi kiek bus nuošalių.

Dažnai kyla klausimas, kiek per paskutines varžybas pas komandą X buvo kampinių, kortelių, nuošalių? Išsirenku varžybas, kur manau kad turėčiau turėt pranašumą prieš kontorų pasiūlymus ypač šitoms rinkoms, bet niekad neradau gero saito ar appso, kur galėčiau greitai patikrinti savo strategiją tam tikroms komandoms pvz nuošalėms.

Dėl to tokį appsą parašiau pats. Nežinau ar čia skaitos reklaminis turinys, bet iš šio appso tikrai pinigų neuždirbsiu, todėl pagalvoaju kad gal ir jums jis padės:
play.google.com/store/ap...d=io.vytautas.statattack

Jeigu šitas postas nepažeidžia saito taisyklių labai norėčiau sukurti atskirą temą.

Appsas šiuo metu veikia tik Anglijos Premier lygai, jei bus susidomėjimo pridėsiu daugiau lygų.
Taip pat naudokitės appsu su protu. Nekaltinkit manęs jei pralošit. Turėkit omeny, kad kampiniai būna atvirame futbole. Kortos priklauso nuo teisėjo ir t.t. 😁
Registravosi: 2019/11/26 Žinučių: 3
Cituoti
2
Neaisku kaip skaičioja pralošta suma, nupirktu žetonu suma tai nera rezultatas
Registravosi: 2019/06/20 Žinučių: 153 Tel.: LT
Cituoti
1
U19 futbolas.

Realas - PSG

1:1 HT.

Po HT per pirmas 7min prasileidžia 2 goolus realas. 1:3.

62-73 žaidimo minutę 5:3.. Smagumai.
Registravosi: 2017/04/08 Žinučių: 180 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Vakar Italija spal-genoa
, per pirmą kėlinį 9 kampiniai, per antrą kėlinį 0 kampinių. Būna ir tokių kosmosu
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 393 Tel.: LT
Cituoti
3
Sveiki,

Ieškau žmogaus dėlioti Vamos!! statymus.
Reikalavimai:
Patirtis lažybose prematch ir live krepšinio statymuose.
Visada turėti su savim telefoną arba kompiuterį su internetu.
Būti pasiekiamam didžiąją dienos dalį. Priklausomai nuo dienos statymai gali vykti nuo 9 ryto iki 1h nakties)
Rekomendacija iš žinomo statymai.com nario.
Galimybė atidaryti naujas sąskaitas, kai esamas limituoja. (Vienu metu tureti po dvi skirtingų bendrovių sąskaitas: vieną naudojimui, kitą paruošta naudoti jei seną limituoja. Sąskaitoms atidaryti naudojami pinigai iš lažybų banko, už naujų atidarymą papildomas atlygis, sąrašas PM.)
Atlygis:
5eur/u iš mano banko statymui, vidutinė statymo suma 6-7u. Unito sumą galima vėliau pakelti priklausomai nuo darbo rezultatų.

Daugiau informacijos PM.
Registravosi: 2018/01/10 Žinučių: 47 Tel.: LT
Cituoti
2
Crypto rašė:

Sveiki,

Ieškau žmogaus dėlioti Vamos!! statymus.
Reikalavimai:
Patirtis lažybose prematch ir live krepšinio statymuose.
Visada turėti su savim telefoną arba kompiuterį su internetu.
Būti pasiekiamam didžiąją dienos dalį. Priklausomai nuo dienos statymai gali vykti nuo 9 ryto iki 1h nakties)
Rekomendacija iš žinomo statymai.com nario.
Galimybė atidaryti naujas sąskaitas, kai esamas limituoja. (Vienu metu tureti po dvi skirtingų bendrovių sąskaitas: vieną naudojimui, kitą paruošta naudoti jei seną limituoja. Sąskaitoms atidaryti naudojami pinigai iš lažybų banko, už naujų atidarymą papildomas atlygis, sąrašas PM.)
Atlygis:
5eur/u iš mano banko statymui, vidutinė statymo suma 6-7u. Unito sumą galima vėliau pakelti priklausomai nuo darbo rezultatų.

Daugiau informacijos PM.

Pakeliu post'a, gal kas susidomes.
Zmones tikrai atsakingi, nenuskriaus.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
1
Rasiau. neina susisneket.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Yra kur nors forume tema" jūsų dienos statymas" ar panašiai?
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 604 Padėkų: 16847 Tel.: LT
Cituoti
0
Rangas rašė:

Yra kur nors forume tema" jūsų dienos statymas" ar panašiai?

Šiek tiek senoka, bet gal laikas sugrįžt statymai.com/forum/lazyb...tatymas-pasvarstymai-t/7
Viskas bus gerai! Telegram -> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7341 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Justasx001 rašė:

Rasiau. neina susisneket.

Placiau gali? o tai po to spamina ir atrodo nieko neranda, o gal kazkas ne to buna kai private visi sneka?
Registravosi: 2017/07/25 Žinučių: 221 Tel.: LT
Cituoti
1
Justasx001 rašė:

Rasiau. neina susisneket.

Aš parašiau ilgą postą su sąlyomis ne tam, kad po to kiekviena punktą turėčiau per naujo atrašyti po vieną klausimą.
Registravosi: 2018/01/10 Žinučių: 47 Tel.: LT
Cituoti
0
Crypto rašė:

Aš parašiau ilgą postą su sąlyomis ne tam, kad po to kiekviena punktą turėčiau per naujo atrašyti po vieną klausimą.

Jei tu negebi paaiskint normaliai iki galo tai kaip dar imanoma uz tave deliot info 😄 tai tu pinigu skirt turi ir viskas , daugiau viskas yra deliojama
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
3
Planšetė ASUS- Android Versija 6.0.1
ji nesikrauna, neįsijungia - pakeičiau įkroviklį - taip pat nepadėjo
nėra RESET mygtuko, norint įjungt vienu metu nepadeda ir dviejų mygtukų (garso ir jungiklio) paspaudimas. ieškojau informacijos, bet neradau, ką daryt ?... kas nutiko planšetiniam kompiuteriui? nunešti elektronikos meistrams, ar galiu pats su tuo susitvarkyt? Beje, gal šia proga / sprendimui kas nors žino kokį vaizdo įrašą kaip prikelt mirusią planšetę, kad protas būtų šviesus? Ačiū visiems už atsakymus
Registravosi: 2018/01/14 Žinučių: 13 Padėkų: 61
Cituoti
2
Troubleshooter rašė:

Sveiki. Turiu tokį klausimą. Šiandien tyrėjas paskambino, viską patvirtino per el.paštą, atsiuntė žinutę pašte iš policijos pašto el. dėžutės, kad tai tikras pareigūnas. Kviečia į apklausą. Neseniai vienam žmogui daviau savo topsport prisijungimus, nes jį limituoja. Jis man atsiųsdavo pinigų į banką, o aš įdėdavau į topsport, kelis kartus taip, sumos nemažos. Jis ten papliusino, per kelis kartus išėmė pinigus į mano sąskaitą ir aš jam pervedžiau, į jo sąskaitą. Manęs klausė tyrėjas ar kas nors nesinaudoja mano sąskaitą, be mano žinios. Sakiau, kad ne. Kaip manot? Tai galimai dėl to, nes jie mano, kad mano sąskaitą naudoja kitas žmogus? Nors to nėra. Ar tai legalu, kad aš savo noru topsport sąskaitą daviau jam, jis ten žaidė ir per mano banko sąskaitą ėjo pavedimai? Dėkui už atsakymus. 😉

Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki. Pasirodo vakarykštis išsišokėlis Justas yra ir šio puslapio lankytojas, su kuriuo yra tekę šiek tiek bendrauti. Gerai, kad žmonės patys parodo savo tikrąjį veidą prieš pradedant su jais dirbti. Žmogui taip stipriai užkliuvo mano +623u per lapkritį, kad jis nusprendė "visa tai ištaisyti" 😄

Čia linkas į jo komentarus man į pm. Adminai, jei nesunku, užblokuokit. Žmonės man rašo, aš žmonėm atrašinėju. Bet tokiam nuopisai aš neturiu ką pasakyt.
[URL=part.lt/perziura/795ec86...99903881a3c7cd637188.jpg][IMG]part.lt/img/795ec86e6242...99903881a3c7cd637188.jpg[/IMG][/URL]

Kas dėl mano uždirbtų unitų, tai aš niekam nieko įrodinėt neprivalau. Jei žinot mane, tai suprantat, kad tokių dalykų aš neišsigalvoju. Mano channelyje yra 23 žmonės, kurie visi gaki patvirtint, kad aš sakau tiesą, bet kaip ir sakiau - aš niekam nieko neįrodinėsiu, tiesiog norėjau pasidžiaugt savo pasiekimu. Kaip ir bet kuris žmogus kažką pasiekęs savo profesinėje srityje.

P.s. Nepavyko eilinį kartą įkelt foto. Gal adminai pataisys? Ačiū iš anksto
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
12
Vamos!! rašė:

Sveiki. Pasirodo vakarykštis išsišokėlis Justas yra ir šio puslapio lankytojas, su kuriuo yra tekę šiek tiek bendrauti. Gerai, kad žmonės patys parodo savo tikrąjį veidą prieš pradedant su jais dirbti. Žmogui taip stipriai užkliuvo mano +623u per lapkritį, kad jis nusprendė "visa tai ištaisyti" 😄

Čia linkas į jo komentarus man į pm. Adminai, jei nesunku, užblokuokit. Žmonės man rašo, aš žmonėm atrašinėju. Bet tokiam nuopisai aš neturiu ką pasakyt.
[URL=part.lt/perziura/795ec86...99903881a3c7cd637188.jpg][IMG]part.lt/img/795ec86e6242...99903881a3c7cd637188.jpg[/IMG][/URL]

Kas dėl mano uždirbtų unitų, tai aš niekam nieko įrodinėt neprivalau. Jei žinot mane, tai suprantat, kad tokių dalykų aš neišsigalvoju. Mano channelyje yra 23 žmonės, kurie visi gaki patvirtint, kad aš sakau tiesą, bet kaip ir sakiau - aš niekam nieko neįrodinėsiu, tiesiog norėjau pasidžiaugt savo pasiekimu. Kaip ir bet kuris žmogus kažką pasiekęs savo profesinėje srityje.

P.s. Nepavyko eilinį kartą įkelt foto. Gal adminai pataisys? Ačiū iš anksto

Žinau ir aš šitą žmogelį 😄😄😄 Tipo skolina pinigus. Už 2 savaites, 200€, prašo 100€ pliuso 😄😄😄
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Vamos!! rašė:

Sveiki. Pasirodo vakarykštis išsišokėlis Justas yra ir šio puslapio lankytojas, su kuriuo yra tekę šiek tiek bendrauti. Gerai, kad žmonės patys parodo savo tikrąjį veidą prieš pradedant su jais dirbti. Žmogui taip stipriai užkliuvo mano +623u per lapkritį, kad jis nusprendė "visa tai ištaisyti" 😄

Čia linkas į jo komentarus man į pm. Adminai, jei nesunku, užblokuokit. Žmonės man rašo, aš žmonėm atrašinėju. Bet tokiam nuopisai aš neturiu ką pasakyt.
[URL=part.lt/perziura/795ec86...99903881a3c7cd637188.jpg][IMG]part.lt/img/795ec86e6242...99903881a3c7cd637188.jpg[/IMG][/URL]

Kas dėl mano uždirbtų unitų, tai aš niekam nieko įrodinėt neprivalau. Jei žinot mane, tai suprantat, kad tokių dalykų aš neišsigalvoju. Mano channelyje yra 23 žmonės, kurie visi gaki patvirtint, kad aš sakau tiesą, bet kaip ir sakiau - aš niekam nieko neįrodinėsiu, tiesiog norėjau pasidžiaugt savo pasiekimu. Kaip ir bet kuris žmogus kažką pasiekęs savo profesinėje srityje.

P.s. Nepavyko eilinį kartą įkelt foto. Gal adminai pataisys? Ačiū iš anksto

Tu surenki 700u. Siunti kad deti 3/5/10u tai vadinas surinkti 700u turi buti apie 150w50l kazkas pnasaus. Ir tai neuztektu. Tu rasai dedi pats 30u. Tai as dedu 500u. Gale men renku 50k u pelno. Tu supranti ka rasai? Tu neatrasai man nes neturi ka pasakyt. Butum normalus issiaiskintume viska privaciai. Nekiltu problemu niekam. Papudrint smegenis naujokams tik gali. 500u surinks statant 3/5/10? As gavau info is jusu, pats kvieciau zmones, palaikiau projekta. Bet kai tokias nesamones rasot tai klaiku skaityt. Del to naujiems zmonems yra taip sunku atsirinkt info, per tokius kaip tu. Kodel as issisokelis? As normaliai paklausiau informacijos. Jus mane “duhu” vadint pradejot pirmi. Negi man dar ss kelt? Permazai gedos prisidarei?
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
11
Troubleshooter rašė:

Žinau ir aš šitą žmogelį 😄😄😄 Tipo skolina pinigus. Už 2 savaites, 200€, prašo 100€ pliuso 😄😄😄

? Kas prase paskolinti - paskolinu. O cia blogai kazkas ar kaip? Nenori - nesiskolink. Tu manes pats prasei paskolinti 200€. As tau parasiau kiek grazinimas. Jeigu netinka nesiskolini. Kazka gyvenime ne taip darai gal?
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
5
Justasx001 rašė:

? Kas prase paskolinti - paskolinu. O cia blogai kazkas ar kaip? Nenori - nesiskolink. Tu manes pats prasei paskolinti 200€. As tau parasiau kiek grazinimas. Jeigu netinka nesiskolini. Kazka gyvenime ne taip darai gal?

Viskas tvarkoj. Radau kas žmogiškas palūkanas suteikia. 😉
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Troubleshooter rašė:

Viskas tvarkoj. Radau kas žmogiškas palūkanas suteikia. 😉

Tai kuo as cia dabar jau toks blogas? Dar koki smscredit aprasyk apie ju palukanas 😁 nenori problemu turet su kreditais ieskai kas paskolintu ir imi arba ne, prie ko cia as ir palukanos mano? Imk kredita jei netinka 😄
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 580 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
5