Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
Sveiki, monese davė naujus iban, bet bandant persivesti pinigų, rašo, jog pavedimai į šią sąskaitą negalimi. Kame reikalas?
Registravosi: 2015/08/08 Žinučių: 558 Padėkų: 36 Tel.: LT
Cituoti
0
counteris69 rašė:

Sveiki, monese davė naujus iban, bet bandant persivesti pinigų, rašo, jog pavedimai į šią sąskaitą negalimi. Kame reikalas?

Įsitikink ar darai tarptautinį pavedimą.
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal kam teko dirbti tokiai bendrovei спортлевел - Sport Level sportlevel.com/😟 Siulo jie 30euru uz rungtynes, kad ivedinetum jiems online statistika per android sistema. Juos domina Vilniuje tinklinis, futbolo 1 lyga, bei viskas kas yra ne taip populiaru, bet kokio sporto. Man nepatinka, kad norint pas juos patekt reikia uzpildyti savo viso gyvenimo detales su visom smulkmenom, bei dokumentais. Siais informaciju technologiju laikais gali kas nors panaudoti tuos paso dokumentus, bei paimt kokia paskola ar taip itraukt i nusikalstama veikla- santazuojant ar plaunant pinigus. Ar yra ko bijoti ? Jie nesiulo jokios darbo sutarties, o siulo buti freelanceriu- laisvai samdomu ir pervedineti darbo atlygi i kontora marathon, su kuria jie dirba, o poto is savo skrillo, kuris jums priklauso patys turite persivesti is kontoros i skrilla ir arba veleu i banko saskaita arba grinintis. Ar cia nera nusikalstamos veiklos ? Taip atrodo ju anketa, norintiems bendrauti su jais scout.sportlevel.com/registration/ Brolis man sake, kad schema jam nepatinka
Registravosi: 2018/01/14 Žinučių: 13 Padėkų: 61
Cituoti
0
Sveiki. Turiu tokį klausimą. Šiandien tyrėjas paskambino, viską patvirtino per el.paštą, atsiuntė žinutę pašte iš policijos pašto el. dėžutės, kad tai tikras pareigūnas. Kviečia į apklausą. Neseniai vienam žmogui daviau savo topsport prisijungimus, nes jį limituoja. Jis man atsiųsdavo pinigų į banką, o aš įdėdavau į topsport, kelis kartus taip, sumos nemažos. Jis ten papliusino, per kelis kartus išėmė pinigus į mano sąskaitą ir aš jam pervedžiau, į jo sąskaitą. Manęs klausė tyrėjas ar kas nors nesinaudoja mano sąskaitą, be mano žinios. Sakiau, kad ne. Kaip manot? Tai galimai dėl to, nes jie mano, kad mano sąskaitą naudoja kitas žmogus? Nors to nėra. Ar tai legalu, kad aš savo noru topsport sąskaitą daviau jam, jis ten žaidė ir per mano banko sąskaitą ėjo pavedimai? Dėkui už atsakymus. 😉
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Troubleshooter rašė:

Sveiki. Turiu tokį klausimą. Šiandien tyrėjas paskambino, viską patvirtino per el.paštą, atsiuntė žinutę pašte iš policijos pašto el. dėžutės, kad tai tikras pareigūnas. Kviečia į apklausą. Neseniai vienam žmogui daviau savo topsport prisijungimus, nes jį limituoja. Jis man atsiųsdavo pinigų į banką, o aš įdėdavau į topsport, kelis kartus taip, sumos nemažos. Jis ten papliusino, per kelis kartus išėmė pinigus į mano sąskaitą ir aš jam pervedžiau, į jo sąskaitą. Manęs klausė tyrėjas ar kas nors nesinaudoja mano sąskaitą, be mano žinios. Sakiau, kad ne. Kaip manot? Tai galimai dėl to, nes jie mano, kad mano sąskaitą naudoja kitas žmogus? Nors to nėra. Ar tai legalu, kad aš savo noru topsport sąskaitą daviau jam, jis ten žaidė ir per mano banko sąskaitą ėjo pavedimai? Dėkui už atsakymus. 😉

Manau, jog nelegalu, juk visur ir prašo patvirtinti savo tapatybę.
Registravosi: 2015/08/08 Žinučių: 558 Padėkų: 36 Tel.: LT
Cituoti
0
counteris69 rašė:

Manau, jog nelegalu, juk visur ir prašo patvirtinti savo tapatybę.

Bet nei aš, nei jis jokių pretenzijų neturi.
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Troubleshooter rašė:

Sveiki. Turiu tokį klausimą. Šiandien tyrėjas paskambino, viską patvirtino per el.paštą, atsiuntė žinutę pašte iš policijos pašto el. dėžutės, kad tai tikras pareigūnas. Kviečia į apklausą. Neseniai vienam žmogui daviau savo topsport prisijungimus, nes jį limituoja. Jis man atsiųsdavo pinigų į banką, o aš įdėdavau į topsport, kelis kartus taip, sumos nemažos. Jis ten papliusino, per kelis kartus išėmė pinigus į mano sąskaitą ir aš jam pervedžiau, į jo sąskaitą. Manęs klausė tyrėjas ar kas nors nesinaudoja mano sąskaitą, be mano žinios. Sakiau, kad ne. Kaip manot? Tai galimai dėl to, nes jie mano, kad mano sąskaitą naudoja kitas žmogus? Nors to nėra. Ar tai legalu, kad aš savo noru topsport sąskaitą daviau jam, jis ten žaidė ir per mano banko sąskaitą ėjo pavedimai? Dėkui už atsakymus. 😉

Tyrejams ne tu įdomus.o kaip pinigai papuola pas tave is kito asmens.kuris greiciausei tu pinigu pasudare juodai.pvz gal nedeklaruoti.pvz gal jie yra gauti nelegaliu budu.o tu tesiog reikalnigas kaip kabliukas.pirma ne cia rasyk tokes nesamones o jalbekis su tuo kuris tau deda saibas.jei isveles tavo tas remejas tau npavydziu
Registravosi: 2019/10/12 Žinučių: 25 Padėkų: 1
Cituoti
0
Todėl ir rašau čia paklaust, nes kiek peržiūrėjau šitą temą yra neblogų teisininkų. 😄
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
helikopteris rašė:

Tyrejams ne tu įdomus.o kaip pinigai papuola pas tave is kito asmens.kuris greiciausei tu pinigu pasudare juodai.pvz gal nedeklaruoti.pvz gal jie yra gauti nelegaliu budu.o tu tesiog reikalnigas kaip kabliukas.pirma ne cia rasyk tokes nesamones o jalbekis su tuo kuris tau deda saibas.jei isveles tavo tas remejas tau npavydziu

Su tuo žmogumi jau susisiekta buvo. Pinigai jo deklaruoti.
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Troubleshooter rašė:

Todėl ir rašau čia paklaust, nes kiek peržiūrėjau šitą temą yra neblogų teisininkų. 😄

Cia ne teise dalinai.cia logiskai pagalvok kam tu jiems
Registravosi: 2019/10/12 Žinučių: 25 Padėkų: 1
Cituoti
0
Tau tikrai nieko nebus, nes jokių įstatymų nepažeidei. pateiksi paaiškinimą ir būsi laisvas.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Supratau. Dėkui už atsakymus.
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Buve panasiu problemu, tau tikrai nieko nebus 😁
Registravosi: 2015/01/06 Žinučių: 1566 Tel.: GB
Cituoti
0
Bet tu man idomus.tokius klausimus uzduodi cia.ryskei neturejas reikalu su tokiom instancijom.ir dar nenustebciau kad tu tas ir busi kurio naudojes acountu.ir ten tavo draugeli uzkabino o tu iskart mastyt pradejei uz draugeli.bet isisavinus ką t paklausei.nlb noriu tiket kad mentam idomu kur vaiksto pinigai.nes tokiu reikalu mentai neuzsiema he fntt isikisimo.o kai fntt isikisa tai cia neuzteks paiskint taip lengvai.kaf va draugelis pervede as atgal.taip viska apmasciau kad vienas is jusu papuole papolni program.
Registravosi: 2019/10/12 Žinučių: 25 Padėkų: 1
Cituoti
0
helikopteris rašė:

Bet tu man idomus.tokius klausimus uzduodi cia.ryskei neturejas reikalu su tokiom instancijom.ir dar nenustebciau kad tu tas ir busi kurio naudojes acountu.ir ten tavo draugeli uzkabino o tu iskart mastyt pradejei uz draugeli.bet isisavinus ką t paklausei.nlb noriu tiket kad mentam idomu kur vaiksto pinigai.nes tokiu reikalu mentai neuzsiema he fntt isikisimo.o kai fntt isikisa tai cia neuzteks paiskint taip lengvai.kaf va draugelis pervede as atgal.taip viska apmasciau kad vienas is jusu papuole papolni program.

Viskas tvarkoj. Gavau atsakymus, nebereikia. 😄 Tai aišku neturėjęs. Galiu duot to žmogaus statymų šio puspalio acc linką ar facebook ir paklausi jo, bet čia ne apie tai. Nemąstyk ko nereikia. Dar bando kurt kažką papildomai 😄
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
2
Manau jie galvoja, kad kitas žmogus naudoja mano prisijungimus banko, todėl ir nori paklaust.
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Mano ir naudoja bet nei kart neskambino ir nesidomejo.iskyrus ta atveji koki ale as prisigalvoju.😜 Tada net neskambino o iskart apsilanke.va taip va
Registravosi: 2019/10/12 Žinučių: 25 Padėkų: 1
Cituoti
0
Troubleshooter rašė:

Viskas tvarkoj. Gavau atsakymus, nebereikia. 😄 Tai aišku neturėjęs. Galiu duot to žmogaus statymų šio puspalio acc linką ar facebook ir paklausi jo, bet čia ne apie tai. Nemąstyk ko nereikia. Dar bando kurt kažką papildomai 😄

O jis tau pervesdavo is tos pacios saskaitos i kuria tu veliau jam atgal grazindavai? Nes jeigu ne, tai cia aiski schema.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
helikopteris rašė:

Mano ir naudoja bet nei kart neskambino ir nesidomejo.iskyrus ta atveji koki ale as prisigalvoju.😜 Tada net neskambino o iskart apsilanke.va taip va

Tai taip, tavo naudoja. Bet ir mano naudojo ir man į sąskaitą pervedinėjo pinigus, kad įmesčiau į topsport paskyrą.
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
ryklys rašė:

O jis tau pervesdavo is tos pacios saskaitos i kuria tu veliau jam atgal grazindavai? Nes jeigu ne, tai cia aiski schema.

Jo, iš tos pačios.
Registravosi: 2015/12/30 Žinučių: 56 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0