Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Europos krepšinio čempionatas 2007 Ispanija

Atsakyti Sekti temą
Europos krepšinio čempionatas 2007 Ispanija
Grupės
A
Serbija
Rusija
Graikija
?

B
Portugalija
Latvija
Kroatija
Ispanija

C
Čekija
Turkija
Vokietija
Lietuva

D
Lenkija
Italija
Slovėnija
Prancūzija
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 194
Cituoti
0
Na atėjo metas ir man parašyti pirmąją prognozę į atsinaujinusį StatymaiLT.com. Iš rugsėjo 3 dienos rungtynių visų pirma pastebėjau paprastą Serbijos pergalę prieš Rusijos komandą. Aišku Rusijos komanda turėtų asociuotis su CSKA t.y. su super galingu klubu. Bet toli gražu taip nėra ir kažin kada dar bus. Rinktinėje iš CSKA yra trys žaidėjai: Holdenas, Pashutinas ir Sevrasenko. Pastarasis centras yra supykęs ant rinktinės ir pažadėjo kitais metais į ją nebegryžti, dėl to kad jo neišnaudoja. Tai, principe, lieka vienas tikras centras - Nikita Morgunovas. Zacharas Pashutinas yra totali vidutinybė kaip ir dauguma likusių rinktinės krepšininkų. Be abejo išskyrus Kirilenko ir Holdeną. Nors tas rusas-negriukas gali lygiai taip pat kaip ištraukti taip ir paskandinti komandą, tad lieka vienintelė grėsmė - Andrėjus Kirilenko.
Paskutinės draugiškos Rusijos rinktinės rungtynės:

08.26 Rusija - Portugalija 67-56 (nerimtas varžvas, nerimta pergalė)
08.25 Rusija - Vokietija 65-66 (rimtas varžovas, pralaimėjimas)
08.24 Rusija - Italija 77-59 (ritmas varžvas, pergalė)
08.19 Rusija - Prancūzija 56-92 (ritmas varžovas, pralaimėjimas)
08.18 Rusija - Prtugalija 80-58 (nerimtas varžovas, nerimta pergalė)
08.17 Rusija - Čekija 83-80 (kiek rimtesnis varžovis ir iš kart vos vos išplėšta pergalė)
08.14 Rusija - Lietuva 66-76 (rirmtas varžovas, pralaimėjimas)
08.13 Rusija - Latvija 80-87 (ritmas varžovas, pralaimėjimas)

Rusijos rinktinė kontrolinėse rungtynėse laimėjo tik vieną kartą prieš stiprią komandą t.y. prieš Italus. Kitos pergalės nieko gero. Iš jų rinktinės šiame čempionate tikiuosi lygiai trečios vietos, nes pirmąsias dvi vietas pasiimti yra labiau nusipelniusių komandų t.y. Serbija ir Graikija.

Serbai ir pagal sudėti atrodo galingesni ir pagal pasiruošimą apie juos esu visai kitokios nuomonės, nei apie rusus. Esu tokių minčių, kad gerai, kad į Serbijos rinktinę nesusirinko tos super žvaigždės, nes ir tie netokie garsūs jauni žaidėjai irgi demonstruoja gerą krepšinį. Aišku komandos pagrindiniai žaidėjai yra Marco Jaričius, Milanas Gurovičius (geriausia taškų darymo mašina Europoje), Zoranas Ercegas (puikus jaunas centras 2,11 m). Šie trys žaidėjai yra apkamšomi kitais jaunais bei talentingais žaidėjais. Milenko Tepic, Branco Cvetkovic, Darko Milicic (vienas iš geriausių centrų Europoje, o jei dar žais protingai tai išvis gera paspirtis), Vuk Radivojevic, Miloš Teodosič (Europos jaunių čempionato naudingiausias žaidėjas) . Tikiu, kad auga Serbijos naujoji karta.
Serbu rezultatai per kontrolines rungtynes yra tokie:

08.27 Serbija - Lenkija 90-85 (nežaidė trys pagrindiniai: Gruovicius, Milicicius, Ercegas)
08.26 Serbija - Turkija 80-91 (turkai parodė šou 3-iame kėlinuke)
08.25 Serbija - Lenkija 100-68
08.24 Serbija - Kinija 96 - 76
08.11 Serbija - Prancuzija 93-87 (po pratęsimo)(Gurovičius 0/10 3pts)
08.06 Serbija - Australija 86-81
08.04 Serbija - Kroatija 76-84 (pralaimėjimas po sunkios kovos)

Apibendrinant galiu dar kartą pasakyti, kad pasiruošimo ciklas Serbų buvo geresnis nei rusų, turiu omeny ir rezultatus ir atsižvelgiu ir į priešininkų pajėgumą. Tad jei serbai nori keliauti toliau, jie žūt būt turi nukauti rusus ir dar kvalifikuosiančius į šitą grupę varžovus, nes patyrę Graikai bus labai sunkiai įkandamas riešutas. Serbams prognuozoju antrą vieta grupėje. Sekmės!
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
Kolkas pastebejau gana nemazus totalus vokieciu-ceku rungtynese. visose pasiruosimo rungtynese su vokieciais dominavo gynybinio stiliaus zaidimas. vokieciai atrodo tik viena kart pramete 80tsk(jei atmintis neapgauna). jiem remtis greitu zaidimu logiskai mastant tikrai neapsimoka ir zaidima stato ant gynybos, o ginasi tikrai gerai. o cia jau nebepasiruosimas. manau visai nieko under vokieciu ir bendro totalo. so, kaip manot?
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 271
Cituoti
0
Manau verta paimti vokieciu 80 under. Ju zaidimas pagristas gynyba, zaidzia protingai, neperskuba, atakas ilgai rengia.
Registravosi: 2007/08/31 Žinučių: 10 Tel.: GB
Cituoti
0
Mane labai sudomino topo siulomas vietu intervalas komandoms gerais kofais..
pirma sovusi mintis buvo ta kad kroatai uzims 5-8 ir vokieciai 9-12vieta..
apdraudimo kvitas galetu buti kroatai 9-12,vokieciai 5-8..neisivaizduoju siu komandu kitose pozicijose..kaip kitiems atrodo?
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 1313 Padėkų: 5
Cituoti
0
Manau tikrai realu matyt sias komandas tose vietose.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 271
Cituoti
0
Raul Rašė:

mane labai sudomino topo siulomas vietu intervalas komandoms gerais kofais..
pirma sovusi mintis buvo ta kad kroatai uzims 5-8 ir vokieciai 9-12vieta..
apdraudimo kvitas galetu buti kroatai 9-12,vokieciai 5-8..neisivaizduoju siu komandu kitose pozicijose..kaip kitiems atrodo?


Tokius dalykus yra sunku prognozuoti ir manau net neverta. Dabar pasikeitus cempionatu tvarkai, nauja sistema, todel visko gali buti. Ca viskas priklausys ketvirtfinaliuose kas su kuo zais, tiek kroatai, tiek vokieciai yra pajegus zaisti pusfinalyje , taip pat ir del 5-8vietu. Zodziu ne loterija, laimes ieskojimas.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 165
Cituoti
0
As trumpai galiu pasakyti, kad duodant kroatams 9-12 vietas tai cia yra ryskus ju nuvertinimas. Man butu idomu isgirst argumentus zmogaus taip mananacio.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
incidentas Rašė:

As trumpai galiu pasakyti, kad duodant kroatams 9-12 vietas tai cia yra ryskus ju nuvertinimas. Man butu idomu isgirst argumentus zmogaus taip mananacio.


rytoj issamiai aprasysiu savo nuomone..Manau topo siulymai del 5-8 ir 9-12 vietu nera loterija,3-4 rinktines tikrai bus tarp siu vietu.Turiu omeny atspejamos rinktines.Kas liecia kroatus tai nesakau kad 9-12 man realiau 5-8 bet pirminis variantas butu tarsi apdraudimas,nes auksciau jie nepakils,o zemiau irgi nekris.kofai leidzia tokius apdraudimus daryt
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 1313 Padėkų: 5
Cituoti
0
Kroatai turi tikrai gerai sukomplektuota komanda, ka ji ir irode zaizdama draugiskas rungtynes. Silpnu grandziu nera, pajegus aukstaugiai Kasunas ir Markota, gyneju Planiniciaus ir Ukiciaus trbt net pristatinet nereikia, o jei isizaidzia Popovicius (kaip kazkuriose draugiskose kai sumete 7/8 tritaskiu), kroatus darosi sustabdyti tikrai sunku. Mano manymu, kroatu pasirodyma prognozuoti tikrai sunku, tikrai zinau kad jie zais ketvirtfinalyje, nenustebciau pamates juos ir pusfinaly 😁. Taip kad rauli nenudek 😁
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 34
Cituoti
0
Mirlok, jo teisingai tu pastebejai siuos zaidejus, bet taip pat tokiu zaideju kaip Davor Kus, Nicola Prkacin, Marko Tomas taip pat negalima palikti seselyje, o ir marko banicius yra geras vidutiokas, nos si sezona kaip ir is dalies praeita Lagun Bilbao nesugebejo rasti jam tinkamos vietos. Rauli, as nenoriu pasakyti kad tu esi neteisus, tiesiog mano akym 9-12 vietos Kroatijai yra tipiskas neivertinimas, 5-8 vietos jau kita kalba.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
Nu ziurim ka turim..gaila nemates jokiu kroatu varzybu,taciau jusu pamineti zaidejai yra ne karta matyti.kasunas grynai nuotaikos zaidejas,ir pries agresyvesnius puolejus retai gerai suzaidzia,be to daznai greit renka prazangas.bent jau su barca taip budavo.Zoranas irgi,nezinau kokioj pozicijoj jis losia,bet kaip gynejas per sunkus ir letas.Roko ir popas man patinka kaip jie losia.siaip ar taip kroatai yra nebloga komanda,bet..manau visi kuo puikiausiai sutinkat kad B grupeje nei zemiau nei auksciau kaip 2vieta jiems negresia.Ispanu jie tikrai neiveiks,na ir nera jokio pagrindo galvot kad galetu latviams pralost..Na ir pagal viska sekanciam etape ju laukia graikai arba serbai.Rusai ir izraelis nemanau kad isiterps i ta kova.Aisku tokiuose cempuose nemazai netiketumu buna,bet ir nera taip kad kazkokia komanda kazko neivertintu,o sudetim taio tikrai geresnes komandos uz rusus ir zydus.na dabar ta antra vieta grupeje.kad ir kaip bebutu manau graikai liks pirmi.Taip jie nerodo savo zaidimo,nors daugiau rungtyniu laimi nei pralaimi,bet vistik zaidimas yra ne tas.taciau is ju kaip ir lietuviu bei prancuzu,lememu momentu tikiuosi zaidimo pagerejimo...
nu va tiek visko prirasiau ir dar karta atidziau pasiziurejes susigedau...😁
po grupiu turnyru bus sudarytos naujos grupes po 6 komandas?
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 1313 Padėkų: 5
Cituoti
0
Taip, ir is tu 6 komandu 4 iseis i kita etapa.
Registravosi: 2007/08/31 Žinučių: 10 Tel.: GB
Cituoti
0
Nu juodai nesiseka. buvau dinges tai nespejau pastatyt tope 150 vokieciu underio, o dabar tik 142.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 271
Cituoti
0
😋 as dar spejau vakar ikalt
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 87
Cituoti
0
Gal galite kas imesti sios dienos susitikimu tvarkarasti.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1342
Cituoti
0
modo Rašė:

Gal galite kas imesti sios dienos susitikimu tvarkarasti.


Tvarkaraštis
2007 Rugsėjo 3 d.

Serbija-Rusija
(EUROBASKET 2007 (finalinis turnyras) - Grupė A)
19:00 Granada / TV3 (19:00)

Čekija-Vokietija
(EUROBASKET 2007 (finalinis turnyras) - Grupė C)
19:00 Palma de Maljorka / Viasat Extra (19:00)

Latvija-Kroatija
(EUROBASKET 2007 (finalinis turnyras) - Grupė 😎
19:00 Sevilija

Lenkija-Prancūzija
(EUROBASKET 2007 (finalinis turnyras) - Grupė D)
19:00 Alikantė / Viasat Extra (20:00)

Turkija-Lietuva
(EUROBASKET 2007 (finalinis turnyras) - Grupė C)
21:30 Palma de Maljorka / TV3 (21:30)

Portugalija-Ispanija
(EUROBASKET 2007 (finalinis turnyras) - Grupė 😎
21:30 Sevilija / Viasat Sport3 (22:30)

Italija-Slovėnija
(EUROBASKET 2007 (finalinis turnyras) - Grupė D)
21:30 Alikantė / Viasat Extra (22:30)

Izraelis-Graikija
(EUROBASKET 2007 (finalinis turnyras) - Grupė A)
21:30 Granada
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 134
Cituoti
0
Man atrodo sitas gerulis is triobeto Lietuva - Turkey (Most points H2H) Jonas Maciulis ( Lithuania) 1.7 Giedrius Gustas (Lithuania) 2.02
uz jona maciuli.Cia manau jeigu ir nepraeis,tai bus atsauktas ,nes gali gustas siandien ir nepasirodyt...
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 13
Cituoti
0
marmalis Rašė:

man atrodo sitas gerulis is triobeto Lietuva - Turkey (Most points H2H) Jonas Maciulis ( Lithuania) 1.7 Giedrius Gustas (Lithuania) 2.02
uz jona maciuli.Cia manau jeigu ir nepraeis,tai bus atsauktas ,nes gali gustas siandien ir nepasirodyt...


numuse iki 1.55 kas spejo tas spejo 😉
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 13
Cituoti
0
Koks oficialus cempionato psl.statistika ir t.t.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1342
Cituoti
0