Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

NBA sezonas 2011/12

Atsakyti Sekti temą
chignyza Rašė:

Man neprijungia nba puslapy ziuret, matyt apkrovimas labai didelis.


As tai is vis neradau kur ten prisijungt reikia, nes kaip sakiau per TNT nerodo. Tai pasijungiau per livescorehunter.
Registravosi: 2010/12/01 Žinučių: 1397 Padėkų: 44
Cituoti
0
Spaudi "watch live games online" bet man nieks nevyksta 😁
Registravosi: 2008/11/07 Žinučių: 922
Cituoti
0
Tai as ir ta bandziau. Ten turi kita puslapi uzkraut, bet jo neuzkrauna taip ir lieka baltas.
Registravosi: 2010/12/01 Žinučių: 1397 Padėkų: 44
Cituoti
0
Nu Bostonas intrigantai 😁 Deficita panaikine jau prieki sedi.. NBA where amazing happens
Registravosi: 2011/11/29 Žinučių: 14
Cituoti
0
Galejo ir neimest tu dvieju baudu Knicks'ai 😁
Registravosi: 2011/08/06 Žinučių: 954
Cituoti
0
LaughtIn Rašė:

galejo ir neimest tu dvieju baudu Knicks'ai 😁



Speju ant lygiu 4fun metei? 😄
Registravosi: 2011/11/29 Žinučių: 14
Cituoti
0
Jo 😄 ant visu siandienos rungtyniu meciau lygiasias.
Registravosi: 2011/08/06 Žinučių: 954
Cituoti
0
Katik topsporte bugo heat - dallas trecio kelinio fora -1.5 kof heat 1.85 gaila, kad tope pinigu neturiu.
Registravosi: 2011/06/27 Žinučių: 643
Cituoti
0
O idomu bus pas Antana Live NBA statymaiveliau? Nes dabar tai pasigedes ju..
Registravosi: 2011/11/29 Žinučių: 14
Cituoti
0
GranTTas Rašė:

O idomu bus pas Antana Live NBA statymaiveliau? Nes dabar tai pasigedes ju..



Net neabejoju, kad bus.
Registravosi: 2008/11/07 Žinučių: 922
Cituoti
0
Bulliai paskutinėm sekundė, bet365 dar davė virš 6 kofą kai buvo 20s likę ;]
Registravosi: 2011/04/11 Žinučių: 926
Cituoti
0
Ir vel mazai pritruko 😄
Registravosi: 2011/08/06 Žinučių: 954
Cituoti
0
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0
LaughtIn Rašė:

Ir vel mazai pritruko 😄


Registravosi: 2011/08/06 Žinučių: 954
Cituoti
0
Kaip manot kokie siandien sansai kad 76ers laimes pries portlanda? mano nuomone kofas per didelis yra duodamas. 2.5@tonybet.
Registravosi: 2011/12/14 Žinučių: 13
Cituoti
0
Neperdidelis, Blazers turbut galingiausiai namie losianti ekipa, o sixers nieko ypatingo.
Registravosi: 2008/11/07 Žinučių: 922
Cituoti
0
Pabandysiu standartiskai flat'u parasyt picku, zodziu viskas 1 unitu, kofai 1,9, jei neimu pakeltos foros.
Suns - Hornets , Hornets +6.5 (manau galima rast ir +7)
Ziuriu ziuriu as i sita linija ir nesuprantu, suns gauja vidutinioku ir keletas talentingu seniu, gintis niekad jiems nesiseke, o dabar dar senesni ir letesni, man tiesa sakant si komanda toks slamstas atrodo, neturi, nei starto , nei suolo, preseasone dukart smarkiai pasikrove nuo neispudingo Denverio, cia vienintelis sioks toks pliusas namu arena, daugiau nieko nematau. Hornets prarado Paula, o, bet, taciau praejusi sezona jis nemazai buvo traumuotas, tad ir be jo chebra moka tvarkytis, beto tikrai nebloga papildyma trade'o metu gavo hornets http://www.nba.com/hornets/roster/ - sudetis cia, man atrodo tikrai graziai. Zodziu reziumuojant, as nelaikau suns komandos geresne uz Hornets, ka manau parodys ir galutine turnyrine lentele, o cia fora tokia nemenka.
Registravosi: 2008/11/07 Žinučių: 922
Cituoti
0
chignyza Rašė:

Pabandysiu standartiskai flat'u parasyt picku, zodziu viskas 1 unitu, kofai 1,9, jei neimu pakeltos foros.
Suns - Hornets , Hornets +6.5 (manau galima rast ir +7)
Ziuriu ziuriu as i sita linija ir nesuprantu, suns gauja vidutinioku ir keletas talentingu seniu, gintis niekad jiems nesiseke, o dabar dar senesni ir letesni, man tiesa sakant si komanda toks slamstas atrodo, neturi, nei starto , nei suolo, preseasone dukart smarkiai pasikrove nuo neispudingo Denverio, cia vienintelis sioks toks pliusas namu arena, daugiau nieko nematau. Hornets prarado Paula, o, bet, taciau praejusi sezona jis nemazai buvo traumuotas, tad ir be jo chebra moka tvarkytis, beto tikrai nebloga papildyma trade'o metu gavo hornets http://www.nba.com/hornets/roster/ - sudetis cia, man atrodo tikrai graziai. Zodziu reziumuojant, as nelaikau suns komandos geresne uz Hornets, ka manau parodys ir galutine turnyrine lentele, o cia fora tokia nemenka.


statymas man patinka tavo, tačiau susižaidimas gali pakišti koją, tikiuosi to nebus, nes ir pats bandysiu manau šį 😁
Registravosi: 2007/08/28 Žinučių: 116
Cituoti
0
Manau, neturetu kelt didesniu bedu susizaidimas, dar priskaiciau, kad Gortatas paluzes los, Hillas irgi kamuojamas negandu, Nashui 38 ant nosies, o Hornets turi super talentinga Gordona. Turiu uzantyje, dar pamastymu, ziuresiu ka nuspresiu, galbut imesiu dar viena.

P.S pas hornets Jackas suspenduotas, nelabai gerai, bet manau ir be jo pasipriesins Sunsams talentinga komanda.
Registravosi: 2008/11/07 Žinučių: 922
Cituoti
0
Man tai kazkaip sian ziurisi Clevelend 99.5 under. Ką manot?
Registravosi: 2011/04/12 Žinučių: 209 Padėkų: 1139 Tel.: LT
Cituoti
0