Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

BBL prognozės 2007

Atsakyti Sekti temą
Stepheno Richiui jau 35metai ir nemanau kad jis gales dirbti ginyboje visas rungtynes o kitu aukstaugiu komanda neturi,manau nevezis tai turetu isnaudoti...
Registravosi: 2007/10/02 Žinučių: 4
Cituoti
0
nr1 Rašė:

Stepheno Richiui jau 35metai ir nemanau kad jis gales dirbti ginyboje visas rungtynes o kitu aukstaugiu komanda neturi,manau nevezis tai turetu isnaudoti...


ir su kokiais gi `aukstais` zmonem nevezis galetu tai padaryti? 😁 Su Joneliunu, Cerkunovu? 😁 Vienintelis Butkevicius padorus.. man tavo argumentai uz nevezi kolkas atrodo juokingai, rezk rimtesnius faktus nevezio pergalei 😁
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
Beje is nevezio-lauvas maco dar ir underi galima bandyti
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
Viskas nusprendziau mano sios dienos bilietas Alytus@2,55+Budocnost2,2=5,61
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
incidentas Rašė:

viskas nusprendziau mano sios dienos bilietas Alytus@2,55+Budocnost2,2=5,61


turiu Techasa ir kolkas be baimes sedziu 😁
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
Baime yra tame, kad trys panevezio zaidejai yra traumuoti. Na ir kas kad jie nera patys svaarbiausi, bet esme tame, kad jie zais tik 7, nu maksimum 8 krepsininkai. Tokiu kiekiu yra labai sunku zaisti. Ka tik skambinau kolegai kuris snekejo su vienu is panevezio zaideju. Tai tipo yra taip, kad zaidejai pyksta, kad jiems nors ir traumuotiems liepiama rengtis apranga, tipo pagal treneri gresmingiau tai turetu atrodyt. Ir sako kad jei statyt tai statyt tik uz alita, jie patys mazai tiki sao pergale. Tai kodel nesurizikuot ant 2,55?
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
Abejoju as tokiais pasisakymais. Matai, buna taip: jei zaidejas netiki savo komandos pergale (juolab kai priesininkas yra silpnesnis uz pacius) tai toks zaidejas apskritai xui , o ne zaidejas, bet visai kas kita, kai tas zaidejas yra tikras savo komandos pralaimejimu ( tik del komandos rate zinomu priezasciu). Esu susidures su tokiais dalykais ir galiu teigti, jog jokiu nesvariu dalyku pirmose rungtynese greiciausiai nebus, o zais juk ne `tie` traumuoti zaidejai, kurie `pyksta` 😁 Sveiki panevezio krepsininkai, oi kaip pajegus nukalti alytu.
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
As jokiu budu nesakau, kad tu dabar esi neteisus. Gali buti ir atvirksciai... as tiesiog pasakiau tai ka as zinau ir tai kas mane kazkiek sudomino pastatyti butent uz alytu. Bet tikrai jei atspesiu as o ne tu, nepulsiu as cia niekam i akis ir nesakysiu: "va sakiau, akd taip bus sakiau?!". Nea paprasciausiai 1,45 kofas tokiose rungtynese tiesiog negali buti imamas, nes js rya ryskiai per mazas, kaip pirmam macui ir kaip zinant tokiu gandu kuriuos as katik isdesciau. Man atrodo kad geriausia kaip tu sakai pirmose rungtynese yra pasiimti geresni koeficienta arba isvis neimti. Tai as pasirinkau pirma varianta. Bet paciam but maloniau kad Panevezys laimetu. Sekmes 😉
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
incidentas Rašė:

as jokiu budu nesakau, kad tu dabar esi neteisus. Gali buti ir atvirksciai... as tiesiog pasakiau tai ka as zinau ir tai kas mane kazkiek sudomino pastatyti butent uz alytu. Bet tikrai jei atspesiu as o ne tu, nepulsiu as cia niekam i akis ir nesakysiu: "va sakiau, akd taip bus sakiau?!". Nea paprasciausiai 1,45 kofas tokiose rungtynese tiesiog negali buti imamas, nes js rya ryskiai per mazas, kaip pirmam macui ir kaip zinant tokiu gandu kuriuos as katik isdesciau. Man atrodo kad geriausia kaip tu sakai pirmose rungtynese yra pasiimti geresni koeficienta arba isvis neimti. Tai as pasirinkau pirma varianta. Bet paciam but maloniau kad Panevezys laimetu. Sekmes 😉


Panevezietis? 😁 paemiau 1.55
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
Ryto totala pakele jau orakulas 😉
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 516
Cituoti
0
Nea nepanevezietis, bet draugas uz techasa zaidzia 😁
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
Techasas Alytus 79:56
Nevezis Lauvas 58:60
Atletas Bumerangs 84:75

4 is 4 siandien, gera bbl pradzia 😉
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
Saunuolis 😉 jei taip sekasi reiskis daugiau i foruma su argumentais. Juk visada malonu paskaityt.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
Reikia kazka butinai su zalgiriu nusprest rytoj. Nes arba totala permes arba laimes su fora tai tikrai...hmm...
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
incidentas Rašė:

reikia kazka butinai su zalgiriu nusprest rytoj. Nes arba totala permes arba laimes su fora tai tikrai...hmm...


kuo remdamasis taip uztikrintai teigi? as netgi mastau apie baronu +16.5, netraiskydavo niekas baronu ir praejusi sezona kai sudetis buvo smarkiai prastesne nei dabar, manau, sukovot latviai tikrai gali. +16.5 man visai tinka.
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
Na nezinau as nenoriu lygint su praeitu sezonu kazkaip, nors ir tai ko gerovienintelis dalykas kuriuo galima remtis pirmose rungtynese. Bet tada galima paziureti kitaip. Kodel zalgiris turi visada ju nesutriuskinti? Komandu lygiai kitokie ir tikrai jie neturi zaisti visada apyligiai. Na nzn.. bet tada gal overi reiketu bandyt... na dar galvot reikia...
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
"Aišku, mačai su NBA – neeilinis išbandymas, norėtųsi garbingai sužaisti, bet pagrindiniai „Žalgirio“ planai juk kiti. Mums keliamos užduotys laimėti LKL, Lietuvos krepšinio federacijos taurę ir kuo geriau pasirodyti Eurolygoje.

O Baltijos lygoje mėginsime labiau remtis jaunais žaidėjais, rengti juos kitam sezonui."

Stai sireikos zodziai, kurie, carmelo gali visiskai pateisinti tavo pasirinkima apie zalgirio rungtynes. Nes kaip matome Zalgiriui BBl yra tik jaunu zaideju isbandymas ir kaip sako grigas paruosimas ateinanciam sezonui. Tai ir kazkokioneeilinio zalgirio manau bus sunku sulaukti. Ir sutinku, kad Barons su +16,5 atrodo gerai.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
incidentas Rašė:

"Aišku, mačai su NBA – neeilinis išbandymas, norėtųsi garbingai sužaisti, bet pagrindiniai „Žalgirio“ planai juk kiti. Mums keliamos užduotys laimėti LKL, Lietuvos krepšinio federacijos taurę ir kuo geriau pasirodyti Eurolygoje.

O Baltijos lygoje mėginsime labiau remtis jaunais žaidėjais, rengti juos kitam sezonui."

Stai sireikos zodziai, kurie, carmelo gali visiskai pateisinti tavo pasirinkima apie zalgirio rungtynes. Nes kaip matome Zalgiriui BBl yra tik jaunu zaideju isbandymas ir kaip sako grigas paruosimas ateinanciam sezonui. Tai ir kazkokioneeilinio zalgirio manau bus sunku sulaukti. Ir sutinku, kad Barons su +16,5 atrodo gerai.


as ne carmelo, o Grigas ne Sireika 😉
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
Tfu blemba atsiprasau... carmelo=karaoke, sireika=grigas
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
Tik, matai, beda tame, kad vargu ar jie nuo pirmu bbl rungtyniu taip ir prades leisti jaunus, pirma reikia duoti susizaisti pagrindiniams, o bbl pradzia tam kuo puikiausiai tinka. Vistiek bandau baronu +16
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0