Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

BBL prognozės 2007

Atsakyti Sekti temą
BBL prognozės 2007
Nevezis - Liepajas Lauvas 1.50 2.40
Techasas - Alytus 1.45 2.55
Aisciai/Atletas - Bumerangs/ASK 1.25 3.55
Sakalai - Suduva/Arvi 1,75 1,95
L.Rytas - Siauliai 1,01 - 12,00
Statymai is triobet.

Kokie pasiulymai?

Krepšinio prognozės
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
As tai paemiau ryto over 93 😁 orakule 93.5, o triobete lyg 97 duoda 😉 tai manau verta paimti 93 over, zinant kad rytas siemet turi stipru puolima, ir siauliai neatranda savo zaidimo.... 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 516
Cituoti
0
triobetas rytui is ryto siandien buvo 100 daves, dabar 98, blemba net nebuvau pastebejes kad 93.5 orakulas, tikrai buciau pabandes pirkti...
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
Aisciai darys minusine , o liepoja pliusines foras.
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
karaoke Rašė:

aisciai darys minusine , o liepoja pliusines foras.


kodel?
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
incidentas Rašė:

aisciai darys minusine , o liepoja pliusines foras.


kodel?
ziauru ten pas bumerangus, tiek su sudetim, tiek su demonstruojamais rezultatais. Esi girdejes apie estu Valga? jai sugebeta beviltiskai pralost, apgailetinai atrode ir pries kitus ne rimciausius priesininkus. Atleto ne is tolo negalima lyginti su praejusiu metu, komanda daug talentingesne ir brandesne. O nevezio laukia sunkus laikai siandien 😁 Lauvas puikiai kovojo draugiskose, turi geresne nei nevezio sudeti, sukale ventspili, baronsus. Nevezis niekuo neissiskiria.
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
Del ryto over nebuciau toks tikras.Jei imciau tai bendra under ir siaip mano manymu neverta lysti i sias varzybas.Nes Siauliai ne Alytus ir Aisciai,ir is Ryto varzybu su jais negalima susidaryti labai konkretaus vaizdo. 😁
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 98
Cituoti
0
Karaoke, net malonu paskaityt, taip ir rasyk is karto 😁 mldc. Apie aisciu minusine varau ir asgal ka nors atknisiu..
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
Na nematau as Liepâjas ekipos stiprumo,draugiskose jie laimejo nes priesininkai bande visus zaidejus,taktikas..is ju spresti tikrai apgaulinga,man graziau ziurisi nevezio -3.5 triobete..
Registravosi: 2007/10/02 Žinučių: 4
Cituoti
0
nr1 Rašė:

Na nematau as Liepâjas ekipos stiprumo,draugiskose jie laimejo nes priesininkai bande visus zaidejus,taktikas..is ju spresti tikrai apgaulinga,man graziau ziurisi nevezio -3.5 triobete..


Lauvas varzovai draugiskose bando taktikas ir zaidejus, o lauvas to nedaro? hmm, idomiai mastote ,pilieti 😁
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
nr1 Rašė:

Na nematau as Liepâjas ekipos stiprumo,draugiskose jie laimejo nes priesininkai bande visus zaidejus,taktikas..is ju spresti tikrai apgaulinga,man graziau ziurisi nevezio -3.5 triobete..


Beje sprendziu ne vien is draugisku rungtyniu, latviu sudetis tikrai nenusileidzia neveziui.
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
karaoke Rašė:

Na nematau as Liepâjas ekipos stiprumo,draugiskose jie laimejo nes priesininkai bande visus zaidejus,taktikas..is ju spresti tikrai apgaulinga,man graziau ziurisi nevezio -3.5 triobete..


Lauvas varzovai draugiskose bando taktikas ir zaidejus, o lauvas to nedaro? hmm, idomiai mastote ,pilieti 😁
jo čia tai labai įdomu... Čia tas pats pasakyt, kad Lauvas norėjo laimėt o varžovai nenorėjo
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Neisradinekit dviracio! siandien kaune ir kedainiuose seimininkai win! logiska .paprasta.realu!
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 247 Padėkų: 1993 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal argumentuot gali?
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 107
Cituoti
0
Siauliai neturi ginybos manau... bet bus matyti 😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 516
Cituoti
0
wabalas Rašė:

Na nematau as Liepâjas ekipos stiprumo,draugiskose jie laimejo nes priesininkai bande visus zaidejus,taktikas..is ju spresti tikrai apgaulinga,man graziau ziurisi nevezio -3.5 triobete..


Lauvas varzovai draugiskose bando taktikas ir zaidejus, o lauvas to nedaro? hmm, idomiai mastote ,pilieti 😁
jo čia tai labai įdomu... Čia tas pats pasakyt, kad Lauvas norėjo laimėt o varžovai nenorėjo
Pamirskit jus tas draugiskas,man asmeniskai jos nelabai ka ir reiskia is ju nustatineti komandos pajeguma tikrai sunku,LAUVAS komada tikrai sustiprejo,pasistate nauja arena, taciau zaidejaui beveik visi vidutiniokai, na rungtyniu baigti pamatysime veliau...
Registravosi: 2007/10/02 Žinučių: 4
Cituoti
0
nr1 Rašė:


Lauvas varzovai draugiskose bando taktikas ir zaidejus, o lauvas to nedaro? hmm, idomiai mastote ,pilieti 😁


jo čia tai labai įdomu... Čia tas pats pasakyt, kad Lauvas norėjo laimėt o varžovai nenorėjo
Pamirskit jus tas draugiskas,man asmeniskai jos nelabai ka ir reiskia is ju nustatineti komandos pajeguma tikrai sunku,LAUVAS komada tikrai sustiprejo,pasistate nauja arena, taciau zaidejaui beveik visi vidutiniokai, na rungtyniu baigti pamatysime veliau...
Taip, beabejo jie vidutiniokai, bet informuok mane kurie nevezio zaidejai yra aukstesnio nei vidutinio lygio? 😁 ar bent jau pasieke vidutini?
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0
Karaoke, o tu mane informuok, kurie ten bent pasieke pre-vidutiny lygi, 😁)) jeigu as ne vieno nezinau ;o
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1239 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
nr1 Rašė:


Lauvas varzovai draugiskose bando taktikas ir zaidejus, o lauvas to nedaro? hmm, idomiai mastote ,pilieti 😁


jo čia tai labai įdomu... Čia tas pats pasakyt, kad Lauvas norėjo laimėt o varžovai nenorėjo
Pamirskit jus tas draugiskas,man asmeniskai jos nelabai ka ir reiskia is ju nustatineti komandos pajeguma tikrai sunku,LAUVAS komada tikrai sustiprejo,pasistate nauja arena, taciau zaidejaui beveik visi vidutiniokai, na rungtyniu baigti pamatysime veliau...
kur argumentai ar pavyzdžiai, kad tikrai sustiprėjo? ar sustiprėjo dėl to kad nauja arena pasistatė :lol: 😟
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 464
Cituoti
0
Tonis Rašė:


jo čia tai labai įdomu... Čia tas pats pasakyt, kad Lauvas norėjo laimėt o varžovai nenorėjo


Pamirskit jus tas draugiskas,man asmeniskai jos nelabai ka ir reiskia is ju nustatineti komandos pajeguma tikrai sunku,LAUVAS komada tikrai sustiprejo,pasistate nauja arena, taciau zaidejaui beveik visi vidutiniokai, na rungtyniu baigti pamatysime veliau...
kur argumentai ar pavyzdžiai, kad tikrai sustiprėjo? ar sustiprėjo dėl to kad nauja arena pasistatė :lol: 😟
Stipriausia paspirtis latviams Stepheno Richo isigyjimas, puikiai besiginantis ,ne statistas ir puolime. Kitu smarkiau issiskirianciu pirkiniu kaip ir nera, taciau esami zaidejai tikrai atitinka BBL issukio taures lygi, ir neabejotinai yra pajegus kovoti su neveziu ju paciu aiksteje.
Registravosi: 2007/07/01 Žinučių: 300
Cituoti
0