Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Wimbledon 2023

Atsakyti
Sekti temą
Dealer rašė: Uzjauciu, bencic gales nagus grauztis jei pralos 😁 bet su swiatek kazkas netvarkoje, zaidzia zemiau savo lygio kazkodel manau
Tai jau viskas aisku, byra zaidimas visiskai is ranku. Susaudys man atrodo, apmaudu, kai tiek mazai truko ir dabar jau vilciu neliko mano akimis. Galima Svitolina jungt, bent arciau sirdies kaip sportininke yra.
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 483 Padėkų: 227 Tel.: LT
Cituoti
0
O svitolina siaucia, saunuole
Registravosi: 2009/11/23 Žinučių: 1602 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
martyko rašė: Tai jau viskas aisku, byra zaidimas visiskai is ranku. Susaudys man atrodo, apmaudu, kai tiek mazai truko ir dabar jau vilciu neliko mano akimis. Galima Svitolina jungt, bent arciau sirdies kaip sportininke yra.
Tu dar nenursyk, swiatek siandiena ir neblizga,
Registravosi: 2009/11/23 Žinučių: 1602 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Svitolina tai dar pajėgesnė iš motinystės grįžus, žais finale jinai.
Registravosi: 2020/05/30 Žinučių: 129 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Svitolina visada su charakteriu, delto tiek daug pasieke, paziurejus jos titulu win lose, tai tik trys pralosti is daugelio, pries ja geriau nedeti tik tiek galiu pasakyti 😄 bet berasatn azarenka gryzta i varzybas, dar ne viskass baigta, azarenka ir ne is kelmo spirta, idomu kaip cia baigsis sitas spektaklelis
Registravosi: 2009/11/23 Žinučių: 1602 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Pirma BP susikure treciame sete, neisnaudojo ir tada iskart savo kosmonaute atiduoda su savo dvigubom klaidom Bencic... Naciort, kaip nervina. Reiks pailset, per daug vilciu suteike, zioplas esu, kad nedraudziau priesingai uzmesdamas ir dar su 7 kof buvo Swiatek
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 483 Padėkų: 227 Tel.: LT
Cituoti
0
Svitolina atrodo dar alkanasnė (dabar gi vaikui reikia bapkių juokaujant 😄) bet pagerėjęs jos žaidimas apskritai, kas ir atsispindi rezultatuose, kaip niekur nebūtų dingus iš turo, kas visada užtrunka, o dažnai net ir negrįžta į tą patį lygį.
Svitolinos pavyzdžiu, labai asmeniškai tikiu kad ir Wozniacki dar duos pamokų grįžus
Registravosi: 2020/05/30 Žinučių: 129 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu as dar laukiu gryztancios bencic, tikrai kofas nelogiskas lyginant kaip dabar zaidzia
Registravosi: 2009/11/23 Žinučių: 1602 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Balvone Bencic, negaliu kokia skysta yra, dabar gales prisiminti, kaip arti buvo pergales ir paleido is ranku viska.
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 483 Padėkų: 227 Tel.: LT
Cituoti
1
Ka manot lenkas gali pasipriesinti Djokai?
Registravosi: 2009/11/23 Žinučių: 1602 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Dealer rašė: Ka manot lenkas gali pasipriesinti Djokai?
Manau nera net ka kalbeti apie lenko pasipriesinima. Djoko jau turbut yra pasiruoses savo nauja dzemperi su naujais skaiciukais po turnyro triumfo.
Nu nebent kazkaip finale patekes Alcarazas suzaistu gera matcha.
Registravosi: 2019/01/25 Žinučių: 11
Cituoti
1
Toks sansas.... kaip uzburti visi wawrinka dabar lenkas 😁
Registravosi: 2009/11/23 Žinučių: 1602 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
1
Kodėl Hurkacz - Djokovic mačas interrupted? Nes atėjo naktis ir visiems laikas miegoti? Galvojau, atsikelsiu ryte, pasižiūrėsiu rezultatą, o, pasirodo, jie dar nebaigė žaisti. Juk po stogu žaidė, tai lietus čia ne prie ko. Tai nesuprantu, kodėl nebaigė.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1646 Padėkų: 128 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė: Kodėl Hurkacz - Djokovic mačas interrupted? Nes atėjo naktis ir visiems laikas miegoti? Galvojau, atsikelsiu ryte, pasižiūrėsiu rezultatą, o, pasirodo, jie dar nebaigė žaisti. Juk po stogu žaidė, tai lietus čia ne prie ko. Tai nesuprantu, kodėl nebaigė.
Uk yra istatymas ar kazkas tokio, jog po 23h negalima triuksmauti. O kadangi aplink yra gyvenamuju namu, varzybos ir buvo nutrauktos. Jau turejai ta pastebeti anksciau kai zaide Murray - Tsitsipas. Varzybos ir ten buvo nutrauktos rezultatui esant 2-1.
Registravosi: 2010/05/06 Žinučių: 563 Padėkų: 31
Cituoti
0
Sakykit, ar man vienam Dimitrovas padarė tokį įspūdį, kad atrodo labai lengvai nugalės Rune, ar čia man užmuilintos akys? Nes atrodo, kaip savaitės statymas už Grigoro pergalę.
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 483 Padėkų: 47
Cituoti
0
izvalgos rašė: Sakykit, ar man vienam Dimitrovas padarė tokį įspūdį, kad atrodo labai lengvai nugalės Rune, ar čia man užmuilintos akys? Nes atrodo, kaip savaitės statymas už Grigoro pergalę.
As irgi siandien su Dimitrov, gaila koef nukrito - tai teko kombinuoti su rusijos meska.
Registravosi: 2019/01/25 Žinučių: 11
Cituoti
0
Ar, be Arynos Sabalenkos, šiais laikais dar kas nors šitaip "aimanuoja" kiekvieno smūgio metu? 🙄
Seniau tokį įprotį turėjo Šarapova.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 894 Padėkų: 956 Tel.: LT
Cituoti
1
Kaunas rašė: Ar, be Arynos Sabalenkos, šiais laikais dar kas nors šitaip "aimanuoja" kiekvieno smūgio metu? 🙄
Seniau tokį įprotį turėjo Šarapova.
Azarenka
Registravosi: 2019/05/29 Žinučių: 209 Padėkų: 28
Cituoti
0
belekoo rašė: Azarenka
Taip, prisiminiau. 😉
Kai Šarapova su Azarenka susitikdavo korte, tai būdavo "koncertas". 😄

Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 894 Padėkų: 956 Tel.: LT
Cituoti
5
izvalgos rašė: Sakykit, ar man vienam Dimitrovas padarė tokį įspūdį, kad atrodo labai lengvai nugalės Rune, ar čia man užmuilintos akys? Nes atrodo, kaip savaitės statymas už Grigoro pergalę.
Kaip taip su dviem dvigubom is eiles atiduot seta ir varzybas...
Registravosi: 2020/09/12 Žinučių: 82 Padėkų: 1
Cituoti
0

Naujausi įrašai