Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Roland Garros 2022

Atsakyti Sekti temą
Man dėl Tsitsipo išvis klaustukas, danas nėra pėsčias, o graikas labai up and down
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 482 Padėkų: 47
Cituoti
0
izvalgos rašė:

Man dėl Tsitsipo išvis klaustukas, danas nėra pėsčias, o graikas labai up and down

Bet Rune jau ir vakar sunkiau atrode… Graikas, ne eiline pieska prancuzas - smagus Rune yr, bet manau, Graikas turetu pasiimti ji… patirtis vis tiek.
Rusas visai nieko atrode vakar pries serba, Cilic speju uzvaikytas bus ziauriai
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1033 Padėkų: 67
Cituoti
1
PENTIUM rašė:

Bet Rune jau ir vakar sunkiau atrode… Graikas, ne eiline pieska prancuzas - smagus Rune yr, bet manau, Graikas turetu pasiimti ji… patirtis vis tiek.
Rusas visai nieko atrode vakar pries serba, Cilic speju uzvaikytas bus ziauriai

Medvedev turbut labiausiai stebina is Top zaideju geru zaidimu. Lyg lostu ant hard dangos, toks pasitikintis ir stabilus kolkas. Kecmanovic nieko negalejo pries pastatyti. Cilic manau ne ka geriau pasirodys.
Registravosi: 2010/10/02 Žinučių: 188
Cituoti
2
Pastaciau stambiau cilic +5.5 games.. bet dabar atsidariau foruma ir ziuriu kad nei vieno teigiamo statymo ir komentaro nerandu apie Kroata. Kodel cia taip, man pasirode kad jis stabiliai zaidzia ir atrodo korte uzsivedes.
Labai jau norejosi tuos +5.5 games paimti.
Atrodo kad tikrai gali uzkabinti seta pas Ruseli.

Jei cia toliau iki vakaro visi sakys jog klaida padariau reikes eiti daryti atvirkstini statyma.
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
0
eukaliptas rašė:

Pastaciau stambiau cilic +5.5 games.. bet dabar atsidariau foruma ir ziuriu kad nei vieno teigiamo statymo ir komentaro nerandu apie Kroata. Kodel cia taip, man pasirode kad jis stabiliai zaidzia ir atrodo korte uzsivedes.
Labai jau norejosi tuos +5.5 games paimti.
Atrodo kad tikrai gali uzkabinti seta pas Ruseli.

Jei cia toliau iki vakaro visi sakys jog klaida padariau reikes eiti daryti atvirkstini statyma.

Aš tai manau kad jei imt cilic tai tik +5,5 nes kovos duos, savus ims, bus manau ir tiebreak ir statymas neblogas bet geriau medvedev -1,5seto 😁

kas gali pakomentuot ar čia sutapimas ar kas Rublevas prieš Sinner ant grunto pirmam mače padare 1 ace per 2 setus o šiemet 0 per 3 setus, čia atsitiktinumas ar turi Sinner kažką, gal kas matė mačą montekarle? duoda under/over 8,5 ace Rublevui
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1812 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
eukaliptas rašė:

Pastaciau stambiau cilic +5.5 games.. bet dabar atsidariau foruma ir ziuriu kad nei vieno teigiamo statymo ir komentaro nerandu apie Kroata. Kodel cia taip, man pasirode kad jis stabiliai zaidzia ir atrodo korte uzsivedes.
Labai jau norejosi tuos +5.5 games paimti.
Atrodo kad tikrai gali uzkabinti seta pas Ruseli.

Jei cia toliau iki vakaro visi sakys jog klaida padariau reikes eiti daryti atvirkstini statyma.

As tikiuosi, kad rusas kai silta vilna suvinios kroata 😁 uzvaikys manau. Kroatas man asmensikai jau nebe tas Marin kuris grand spamuose duoda kovos top seedam. 6-3 6-4 6-2 ! 😁
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1033 Padėkų: 67
Cituoti
0
PENTIUM rašė:

As tikiuosi, kad rusas kai silta vilna suvinios kroata 😁 uzvaikys manau. Kroatas man asmensikai jau nebe tas Marin kuris grand spamuose duoda kovos top seedam. 6-3 6-4 6-2 ! 😁

Kazkaip jau labai daug break''u 😁 Galvoju tiek daug nepristampuos.. Nu lieku as su Cilicium, nors iki vakaro dar laiko yra..

Tiesa o kas ten nutike Sinneriui buvo? Kad kazkas sake jog medical eme? as nemaciau to matcho.
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
0
eukaliptas rašė:

Kazkaip jau labai daug break''u 😁 Galvoju tiek daug nepristampuos.. Nu lieku as su Cilicium, nors iki vakaro dar laiko yra..

Tiesa o kas ten nutike Sinneriui buvo? Kad kazkas sake jog medical eme? as nemaciau to matcho.

Čiličius šiam sezone išgyvena antrą jaunystę, nesimėtyk ir lik su juo tik šiandien.
Pernai tai buvo graudus, bet kokiam šūdui galėjo pralošt, o dabar Medvedevą gali ir laisvai nulošti šiandien.
Registravosi: 2020/05/30 Žinučių: 129 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
patience rašė:

Čiličius šiam sezone išgyvena antrą jaunystę, nesimėtyk ir lik su juo tik šiandien.
Pernai tai buvo graudus, bet kokiam šūdui galėjo pralošt, o dabar Medvedevą gali ir laisvai nulošti šiandien.

Tai vat man ir atrodo taip pat, kaip jau yra taip..
O dar ir matosi tas toks dega noru zaidzia , malacius..
Norisi ir pergale is ties man jo parizikuoti, gali jis pagriezti per nervus Medvedui..
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
0
patience rašė:

Čiličius šiam sezone išgyvena antrą jaunystę, nesimėtyk ir lik su juo tik šiandien.
Pernai tai buvo graudus, bet kokiam šūdui galėjo pralošt, o dabar Medvedevą gali ir laisvai nulošti šiandien.

As turiu stambiai rusa, ir kaip minejau, tikiuosi sunesios kroata. Netikiu, kad atlaikyti tempa sugebes Marinas. Rusas alkanas - zino, kad kotas GS bane, turi pavaryt.
Jeigu serbas besugebejo nieko pasiulyti Madvedev, tai kroatas tik servu rinks lengvus taskus. Rusas moka tvarkytis su big serveriais
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1033 Padėkų: 67
Cituoti
0
eukaliptas rašė:

Tai vat man ir atrodo taip pat, kaip jau yra taip..
O dar ir matosi tas toks dega noru zaidzia , malacius..
Norisi ir pergale is ties man jo parizikuoti, gali jis pagriezti per nervus Medvedui..

Čiličius stiprus vyras. 😄 Kad meškutis sulošė gyvenimo mačą ant clay, dar nieko nereiškia, o pagal kof Čiličius turi nulošt jį daug mažiau šansų nei Kecmanovič? Retorinis klausimas.
Registravosi: 2020/05/30 Žinučių: 129 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Kada Cilic yra pasiekęs ką nors ant grunto?
Registravosi: 2008/12/25 Žinučių: 1812 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Mano nuomone yra kvaila statyti uz Ciliciaus tokia pliusine ir dar kaip sako stambiai 😁 as net smulkiai jo nedeciau, vien del to kaip atrodo cia Medvedev. Rusas del kiekvieno kamuoliuko bega, stengiasi, tai tik servas kroatui suslubuoja ir taskai manau ruso kisenej, nes ant raliu cia neisivaizduoju ka gali pasiulyti kroatas. Visiskai be variantu buvo Kecmanovic
Registravosi: 2010/10/02 Žinučių: 188
Cituoti
2
S_F_A rašė:

Mano nuomone yra kvaila statyti uz Ciliciaus tokia pliusine ir dar kaip sako stambiai 😁 as net smulkiai jo nedeciau, vien del to kaip atrodo cia Medvedev. Rusas del kiekvieno kamuoliuko bega, stengiasi, tai tik servas kroatui suslubuoja ir taskai manau ruso kisenej, nes ant raliu cia neisivaizduoju ka gali pasiulyti kroatas. Visiskai be variantu buvo Kecmanovic

Ta pati ir as kolegom sakiau, bet jie mano kitaip.
Rusas manau turi pervaziuot Marina
Registravosi: 2017/03/30 Žinučių: 1033 Padėkų: 67
Cituoti
0
Zodziu visi cia skirtingai mastom, laukiam vakaro, o vakare per tenisa pabendrausime.

Bravo Horvatska 😁
Registravosi: 2017/10/23 Žinučių: 116 Padėkų: 2
Cituoti
1
eukaliptas rašė:

Zodziu visi cia skirtingai mastom, laukiam vakaro, o vakare per tenisa pabendrausime.

Bravo Horvatska 😁

Taip jau iseina) man tik idomu kiek tavo zargone skaitosi stambiau. Nes kur Cilic ir stambiai man nesuderinami dalykai. Jeigu praeis valio tau, bet siaip rizikos daugiau nei kad filme,, Rizikinga erzinti diedukus''
Registravosi: 2010/10/02 Žinučių: 188
Cituoti
2
Vienam stambiai labai 200eu, kitam 2000tukst
Registravosi: 2013/04/11 Žinučių: 633
Cituoti
0
Rubliovui yra šansu dar ?😄
Registravosi: 2019/06/01 Žinučių: 11
Cituoti
0
Per mazas kortas rusui kol kas, bet sineriui koja nebelaiko
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 517 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Neo rašė:

Per mazas kortas rusui kol kas, bet sineriui koja nebelaiko

Nemaciau vaizdo, gali neatlaikyti maco Sineris?
Registravosi: 2010/10/02 Žinučių: 188
Cituoti
0