Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

ATP/WTA turnyrai 2008.04.14-20

Atsakyti Sekti temą
As tai kazkodel manau, kad Robredo sitam turnyre bent iki 1/2 nukeliaus, o gal ir laimes, nezaidzia jis tobulai, bet tempia kazkaip tuos macus
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1240 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
As irgi manau pakeliaut turetu, turiu jau jo pergale pasiemes 😁
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 713 Padėkų: 1
Cituoti
0
rauli kokiu pasiulymu turi ankstyviuem macam?
snd tik spejimai,jokiu rimtu argumentu nera nei vienom varzybom...
Butu malonu isgirsti spejimus 😁 ka manai del korolev pergales ?
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 713 Padėkų: 1
Cituoti
0
rauli kokiu pasiulymu turi ankstyviuem macam?
snd tik spejimai,jokiu rimtu argumentu nera nei vienom varzybom...
Butu malonu isgirsti spejimus 😁 ka manai del korolev pergales ?
del korolevo visiskai be nuomones..nu spejimai butu tokie:
Szavay pergale - tokioj varzybu stadijoj beveik niekada nekrenta,atgauna pervykscia forma,o cornet jau turetu ir nuovargis jaustis,ilgai zaidzia be sustojimu
Roitman pergale - jau vakar tikejausi is roitmano stabilesnio zaidimo ir lengvesnes pergales,taciau stabilus dar ne buvo,o kuo toliau jis nueina tuo geriau zaidzia..vakar odesnika emiau,bet ant grunto tai nieko nepasizymintis zaidejas,pasiseke su burtais kad dar tiek nuejo
jankovic pergale - vakar atspejau abieju sios poru zaideju baigtis..tik nesitikejau kad zvonareva taip sunkiai zais..antras padavimas super ispudingai prastas,nepaisant to net fora padare..aisku snd tikrai taip prastai nerinks tasku is antro,na o jankvic ispudingo pasirodymo nesureiksminu,nes varzove buvo ne to kalibro..si statyma dar darysiu ir del kito aspekto - zvonareva mano mylimiausia tenisininke,todel jei laimes su sirdziai smagiau,jei pralaimes,piniginei geriau😁
Melo dudra silva geimu over...statysiu tik sita nors manau kad overius ten padarys visi...Vakar mate kaip sunkei bellucci zaide ant varzovo padavimo,jo sios dienos varzovas silva kur kas pajegesnis,tam turnyre uz patekima i top 4 figuruoja papildomos premijos,todel tiek polansky_dabul,tiek ferreriro_hocevar yra visi puikus servuotojai ir kur kas prastesni atmusinetojai,gal isskyrus dudra beluci ir polansky,be to man turnyrui duoda 21.5 kai kitiem turnyram 22.5 nors butent brazilijoje laukiu atkakliausiu kovu
Dementieva - patty geimu over...Nors patty atrodo stabiliau siam turnyre taciau jos varzoves nebuvo tokioj geroj formoj kaip dementievos..net ir pirmam rate sunesiota craybas rode nebloga zaidima ant grunto..Cia moterys,cia daug breiku,daug pelnomu tasku,todel realiausia baigtis over
na ir is likusiu manau laimes minaras,hernandez, kofai geri,bet manau kad neuzteks ryzto juos pastatyt
Registravosi: 2007/06/25 Žinučių: 1313 Padėkų: 5
Cituoti
0
Dekui 😁 bandysiu rinktis 😁
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 713 Padėkų: 1
Cituoti
0
Estorile lyja, ar tiek prilijo, kad zaist neina 😄
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0
Man dar nagus niezti Kirilenko paimt 😁
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 713 Padėkų: 1
Cituoti
0
man dar nagus niezti Kirilenko paimt 😁
Nepatariu, neidomus jei tie vienetai, paseks Pennetos pavyzdziu ir nusiplaus, beto ant grunto pas ja liudni skaiciai
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0
Estorile lyja, ar tiek prilijo, kad zaist neina 😄
tai šiandien nežais jie gal vėl? :o
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Estorile lyja, ar tiek prilijo, kad zaist neina 😄
tai šiandien nežais jie gal vėl? :o
zaidzia
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0
man dar nagus niezti Kirilenko paimt 😁
Nepatariu, neidomus jei tie vienetai, paseks Pennetos pavyzdziu ir nusiplaus, beto ant grunto pas ja liudni skaiciai
Nu maciau kad praeitam ture lyg tai sunkiai pesiojosi bet jei laimejo vadinasi stengesi.
tavo pasiulymu siandien nebus?
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 713 Padėkų: 1
Cituoti
0
Europoje - Knapp, Savchuk, davydenko ir Almagro pergales
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0
O ką carmelo dėl Savchuk manai? aš planuoju 2-0 pergalę paimt 😁 labai kofas fainas
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
O ką carmelo dėl Savchuk manai? aš planuoju 2-0 pergalę paimt 😁 labai kofas fainas
man ir uz paprasta gerai duoda 😁 netikiu estiskais stebuklais, Savchuk normali gruntininke
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0
Idomu kaip ten bus su tuo lietum, ar prades zaist kaip planuota?
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 713 Padėkų: 1
Cituoti
0
O ką "carmelo"" dėl Savchuk manai? aš planuoju 2-0 pergalę paimt 😁 labai kofas fainas
man ir uz paprasta gerai duoda 😁 netikiu estiskais stebuklais, Savchuk normali gruntininke
tai jo... bet kai duoda už 2-0 2,70, dar pridėsiu Knapp su 1,50 tai puiku bus 😁)
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
idomu kaip ten bus su tuo lietum, ar prades zaist kaip planuota?
Tai Gil pradėjo... 😁 gal ir anos laiku bus
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Aš dar haase imu. Radau kažkur gražų aprašymą, nepamenu jau kur
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 4150 Padėkų: 335
Cituoti
0
Aš dar haase imu. Radau kažkur gražų aprašymą, nepamenu jau kur
nezinau del sio, Korolevo pergale pries gruntininkus Andreeva ir Gimeno-Traveri man pries ji neleistu statyt dabar
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0
Schukin zaide su trauma ir siaip neaiskus tipas, o Safinas nervingas zmogus tai kazkaip as tos Haase pergaliu nesureiksminu per daug
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1600
Cituoti
0