Taigi aprasyma jau rasiau ties gryna pergale,o cia tiesiog apsidrausdamas imu gana nemaza fora .
Vistik varzybos gyvenk arba mirk ir nu niekaip ne pro kur nematau cia partizano dominavimo.
- Balsų: 7
Taigi aprasyma jau rasiau ties gryna pergale,o cia tiesiog apsidrausdamas imu gana nemaza fora .
Vistik varzybos gyvenk arba mirk ir nu niekaip ne pro kur nematau cia partizano dominavimo.
Komentarai (0)