Graikai jau pralošė Žalgiriui savo sezono svarbiausias rungtynes. ŠIOS nieko nelemia ir žinant kad viduje ten negeri dalykai vyksta tai manau jiem šios varžybos yra tiesiog laiko švaistymas.
O turkai gali iššauti pabaigdami sezoną gera nata,ka įrodė ir namie puikiai su tvarkydami bayernas.
NAMIE pasiėmė graikus kai jiems pergalės buvo dar reikalingos.
Value man čia visiskas
- Balsų: 17
Komentarai (0)