Po vakar Federerio matcho su Murrayum, man šitas statymas atrodo value. Federeris ramiai sau miegojo iki 3 geimo, o 4am tada atsibudo ir pradėjo lošti, kaip priklauso, gražu žiūrėti buvo. + Federeris yra iš stabilių žaidėjų tipo, dėl to yra patikimesnis.
Prieš Djokovičių įprastu atveju tikrai nestatyčiau, bet šiame turnyre jis man kažkoks plevėsiškas truputį - tai pasimetęs, tai atsigauna. Tikrai ne tokioj formoj, kaip turėtų būti.
Žaidėjai reziumė apylygus, šiek tiek net linksta favoritizmas į Federerio pusę, mano akimis, o koeficientas rizikos vertas.
- Balsų: 72
Komentarai (1)