Indiana vel, speju, bus ta ekipa, kur su visais, visur zais taskas i taska. Sudeti formavo ne vienerius metus, visi jauni, komanda zaidzia motyvuotai ir arsiai. Isvyksta zaisti pas preitu metu outsiderius - ju sudetis, realiai, nepakito, gavo \"juodadarbi\" naujoka.. Jeigu IND nores kovot Playoffs sezono gale - zinoma, kad pergales turi rinkti is pat pradziu..
- Balsų: 13
Komentarai (0)