Nesuprantu del ko taip nuvertinamas arsenal. Siemet tikrai zaidzia gana neblogai, ir nors turnyrine lentele yra laipteliu zemiau nei westham, bet to nesureiksminu, nes Arsenalo varzovai buvo City, Chelsea, Liverpool, Stoke, Sunderland, tad dabar turetu kilti aukstyn, nes varzovai bus silpnesni, o plaktukai zaide pries lenteles galo komandas - QPR, Wigan, Norwich, Swansea, Villa. Bandau ir siek tiek saugesni varianta, jei pataikau i fora pinigus grazina.
- Balsų: 8
Komentarai (1)