Na siandien susipina daugelis nuomoniu del siu varzybu ,bet as visgi favoritais laikau Lille futbolinkus.Jiems siandien butina pergale bent dvejais ivarciais norint patekti tiesiu keliu i gruoes varzybas.Aisku gali laimeti tik vienu ivarciu bet cia jau tada gali kvepeti pratesimu,o namu komanda manau tokio dalyko nenori.Kaip visi zinot pirmasias rungtynes danijos klubas laimejo rezultatu 1:0,bet siandien rungtynes vyks prancuzijoj ,kur nei vienam klubui nera lengva zaisti.Lille komanda neseniai pradejo vietini cempionata ir suzaide 3 rungtynes,kuriu rezultatai tokie 2:2 1:1 ir 1:2 Lilles pergale.taigi is triju macu dvejuose buvo imusta 2 ivarciai.Copenhagen kluas savoje lygoje suzaide 7 macus ir per tuos 7 macus praleido 7 ivarcius,po viena ivarti per rungtynes.Taigi manau siandien namuose zaidzianti Lille sugebes varzovams primesti savo zaidimo stiliu ir po rungtyniu imuse bus bent po ivarciu,juolab kad ir prancuzu klubas manau yra aukstesnio lygio nei danu klubas,taigi sekmes
- Balsų: 7
Komentarai (0)